image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Пайовики колишнього КСП продовжують оформлення земельних ділянок

12:14 30.01.2014

25 січня пайовики колишнього КСП імені Леніна з Костянтинівки зібралися на засідання, щоб вкотре обговорити умови узаконення права на свої земельні  ділянки.пайовики [1600x1200]  пайовики3 [1600x1200]

Голова ініціативної групи Тетяна Кухаренко зазначила, що однією із перепон на цьому шляху є відсутність точного списку кількості пайовиків.

— Для того, щоб оформити будь-який документ, необхідний список з прізвищами тих, кому розподілена земля, але нам ніхто такого списку не дав… Є єдиний список, який на 640 чоловік, що був зареєстрований протоколом останніх зборів.

пайовики2 [1600x1200]Кількість власників паїв згідно з даними управління Держземагентства у Мелітопольському районі та ініціативної групи різняться.

— З управління Держкомзему від 11.01.2014 року нам надали дані про розділені 73,7 гектара землі на 737 земельних паїв… 97 чоловік — це різниця між 737 і 640 пайовиками, — зазначає член ініціативної групи Юрій Андрійчук. За його словами, в управлінні Держземагентства у Мелітопольському районі зазначають, що 73,7 гектара розділені між пайовиками і їх спадкоємцями по 10 соток. З таким розподілом ініціативна група не згодна.пайовики4 [1600x1200]

Учасники засідання звернулися до голови Мелітопольської райдержадміністрації Євгена Любцова з проханням посприяти оформленню необхідних документів. На це районний очільник заявив, що він від своїх законних обов’язків не відмовляється, але необхідно суворо дотримуватись встановленої законом процедури оформлення правовстановлюючих паперів.

Орендар паїв, керівник ТОВ «Мелітопольська черешня» Сергій Мінько зазначив, що разом із пайовиками зацікавлений в узаконенні їх прав на землю, але він також прагне, щоб це відбулося на законних засадах та порадив ще раз звернутися до  юристів по консультацію.

Під час засідання, пайовики висловили нарікання на   роботу управління Держземагентства у Мелітопольському районі, які не надавали відповіді на їх запити. Але вирішити всі проблеми під час заходу не вдалося. За словами Тетяни Кухаренко, після заходу продовжиться уточнення списку власників паїв.