image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Члени районної ради ветеранів України виходять з організації

12:17 30.01.2014

Після низки публікацій у Мелітопольських засобах масової інформації  про створення нової районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни, існуюча районна рада ветеранів України скликала збори президії. До участі у заході були запрошені й районні керівники.члени [1600x1200] члени2 [1600x1200]

Під час президії голова районної ради ветеранів Леонід Коваленко звинуватив голову Мелітопольської райдержадміністрації Євгена Любцова в тому, що саме він, порушуючи закон, дав вказівку про створення нового об’єднання ветеранів.члени3 [1600x1200]

Вислухавши точку зору очільника ради ветеранів, голова райдержадміністрації Євген Любцов зазначив, що до створення нової ветеранської організації він не має ніякого відношення. Він пояснив, що лише поспілкувався з представниками ініціативної групи, які попросили його не втручатись у роботу організації, після чого він лише тільки представив керівника нової ветеран-ської організації під час проведення навчання сільських голів.

Також Леонід Коваленко висловив думку, що його хочуть замінити через розбіжності у політичних поглядах із діючим районним керівництвом. В свою чергу, Євген Любцов підкреслив, що жоден мешканець району не може звинуватити районного очільника у відмові в допомозі за політичними вподобаннями.

члени5 [1600x1200]На засіданні голова районної ради Юрій Єсипенко та голова райдержадміністрації Євген Любцов роз’яснили, що кількість громадських організацій в районі і їхню діяльність вони не контролюють, тому звинувачення Леоніда Коваленка є безпідставними.

До речі, у членів президії ветеранів до свого керівника також з’явилися запитання щодо коректності його роботи.

— Ми чомусь перестали збиратися з приводу тих доповідей і інформації, які Ви виносите на розгляд пленуму, і перестали їх розглядати на засіданнях президії. Чомусь Ви вважаєте свою думку єдиною вірною, а я вважаю, що треба радитись. Коли я Вам пропонувала не робити ті чи інші дії, Ви мені відповіли: «А мене ваша думка не цікавить!». А я ж член президії, Леоніде Олексійовичу! — звернулася до керівника ветеранської організації член президії, Почесний мешканець Мелітопольського району Алла Фоменко.члени4 [1600x1200]

Ще до проведення президії двоє її членів вийшли зі складу районної ради ветеранів. Під час проведення — про рішення вийти із організації заявили члени президії Алла Фоменко та Галина Чебанова.

Наразі Леонід Коваленко збирається писати низку листів до різноманітних державних установ та громадських організацій Запорізької області, в яких хоче викласти своє бачення незадовільного до нього ставлення. В свою чергу, Євген Любцов наголосив, що влада завжди йшла назустріч ветеранам у рішенні їх проблем і продовжуватиме підтримувати цю категорію громадян, незважаючи на особисті вподобання.