image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На малій батьківщині Героя Радянського Союзу

11:44 20.02.2014

Минулого тижня в районі пройшла низка заходів, присвячених вшануванню воїнів-інтернаціоналістів. До них приєдналася й Фруктовська громада.на малий2 [1600x1200]

11 лютого у Фруктовській школі вшановували військових, які служили за межами нашої держави.

на малий3 [1600x1200]До участі у заході долучилися й районні очільники. Голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов зазначив, що воїни-афганці гідно виконували свій військовий обов’язок перед країною і участю в афганській війні довели, що є гідними нащадками солдат Великої Вітчизняної війни. Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко зазначив, що на Мелітопольщині проводиться велика робота задля увіковічення пам’яті про подвиг воїнів-інтернаціоналістів. В кожному селі та в кожному навчальному закладі проводиться велика патріотична робота з молоддю, щоб вони знали та поважали тих, хто, незважаючи на ризик для життя, з честю виконав свій військовий обов’язок.на малий [1600x1200]

Фруктовський сільський голова Любов Снігірь запевнила присутніх, що проблеми та турботи воїнів-інтернаціоналістів та всіх ветеранів війни завжди перебувають на першому місці у місцевої влади.

на малий4 [1600x1200]Голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Олександр Матюшко розповів присутнім про події тих далеких років та подякував організаторам заходу за теплу зустріч.

Під час урочистостей присутні вшанували пам’ять про загиблих воїнів та поклали квіти до меморіальної дошки Героя Радянського Союзу Григорія Бояринова.