image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Згадали героїв локальних війн

12:25 20.02.2014

13 лютого відбувся районний захід, присвячений вшануванню воїнів-інтернаціоналістів та 25-тій річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан. В цей день разом зібралися військові, матері загиблих солдат та жінки, у яких в афганській війні загинули чоловіки.згадки [1600x1200]  

Присутні ділилися спогадами та вшановували пам’ять  тих, хто вже ніколи не повернеться додому з поля бою.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов зазначив, що в районі завжди з великим трепетом ставляться до всіх ветеранів війни:

— Ви показали, що всі наші люди, які воювали, які захищали Батьківщину, які виконували накази, вистояли в цих війнах. Ви продемонстрували мужність, силу духу і довели, що наші люди найсильніші в світі. Ми поважаємо та завжди пам’ятаємо про вас.

згадки2 [1600x1200]Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко наголосив, що 25 років тому радянські воїни тисячами вирушали в Афганістан, та повернутися на Батьківщину пощастило не всім,  у перші дні афганської війни при штурмі палацу Аміна загинув наш земляк — Герой Радянського Союзу Григорій Бояринов.згадки3 [1600x1200]

Пам’ять всіх загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

В свої родини в Мелітопольському районі живими не повернулося троє воїнів, двоє з них загинули під час виконання бойового завдання, ще один зник безвісти.

Від імені народного депутата України Євгена Балицького до присутніх звернулась його помічник-консультант Ніна Єфименко. Також вона вручила воїнам-інтернаціоналістам пам’ятні нагороди.

Під час урочистостей воїнам-інтернаціоналістам вручили пам’ятні нагороди, грамоти та подяки райради та райдержадміністрації, матерям загиблих воїнів: Світлані Шевчук та Марії Кралічек вручили пам’ятні медалі «Сім’ям загиблих в Афгані». По закінченні заходу його учасники поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам. Пам’ятною медаллю «За благодійність» від організації воїнів-інтернаціоналістів нагороджений депутат районної ради Валерій Анєнко, який завжди підтримує районну організацію та надає їй всіляку допомогу.