image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вимога — врегулювати фінансову ситуацію

10:45 27.02.2014

Головною темою зборів активу району, проведених 25 лютого, стала ситуація,  що склалася в країні. Активну участь в обговоренні взяли районні керівники, сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств та комунальники.вимога [1600x1200]

Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко зазначив, що всі районні структури наразі працюють у штатному режимі, всі спеціалісти перебувають на робочих місцях та виконують свої функціональні зобов’язання.

Та, як зазначив голова Мелітопольської райдержадміністрації Євген Любцов, змін у структурі керівництва району не уникнути. У разі призначення нового голови Запорізької облдержадміністрації, голова райдержадміністрації згідно з чинним законодавством, зобов’язаний скласти свої повноваження.

— Я відповідаю за свою діяльність і вважаю, що хто б не прийшов замість мене, мені на соромно за свою роботу перед Мелітопольським районом, — підкреслив він.

На думку Євгена Любцова, подальша доля територій залежатиме виключно від того,  як продовжить свою роботу нове керівництво держави, та від активності громади на місцях, від сільських голів та депутатів, які працюватимуть на території.

На засіданні сільські голови порушили наболілі питання. Політична ситуація в країні додала клопоту на місцях.

— Сільські ради припиняють свою роботу, у багатьох дитсадках закінчуються продукти харчування, борги перевізникам, які підвозять дітей до школи, зростають, — розповів Ново-миколаївський сільський голова Євген Таланов. Він підкреслив, що людям все одно, яка влада керуватиме країною, їм необхідна зарплата, необхідно, щоб діти без проблем відвідували дитячі садки та школи, щоб в районі вчасно розпочалася посівна кампанія.

Складну фінансову ситуацію на територіях сільрад та в комунальних підприємствах детально обговорювали до кінця засідання. Наприкінці сільські голови та керівники комунальних підприємств склали листа до народного депутата України Євгена Балицького, в якому звертаються з проханням стабілізувати фінансову ситуацію. Далі — текст звернення до нардепа:

«Шановний Євгене Віталійовичу!

До Вас звертаються голови сільських рад та керівники комунальних підприємств Мелітопольського району. Просимо Вас звернутися до голови Верховної Ради України та виконуючого обов’язки Президента Турчинова О.В. з тим, що від сьогодні у Мелітопольському районі повністю паралізовано життєдіяльність сільських рад та комунальних підприємств, в зв’язку з тим, що заборгованість з казначейських виплат перевищила допустимі нормативи.

На цей час проводяться відключення вуличного освітлення та електроенергії на комунальних  підприємствах, які подають воду населенню. В зв’язку з невиплатою боргів, всі сільські ради Мелітопольського району вимушені закрити дитячі садки, підвіз дітей до шкіл призупиняється через відсутність пального та пально-мастильних матеріалів.

Сільські голови та керівники комунальних підприємств звертаються до Вас з проханням вжити невідкладних заходів стосовно забезпечення життєдіяльності населених пунктів Мелітопольського району.

З повагою, сільські голови та керівники комунальних підприємств Мелітопольського району».