image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Розпочато весняно-польові роботи

14:45 05.03.2014

Попри складну ситуацію в країні та нестачу коштів аграрії Мелітопольського району розпочали комплекс весняно-польових робіт. Про їх обсяги розповів начальник районного управління агропромислового розвитку Михайло Данченко.BBK DIGITAL CAMERA

В районі вже забороновано 4300 гектарів, проведено культивацію 2770 гектарів, станом на третє лютого посіяно  52 гектари ярового ячменю та 166 гектарів гороху, 20 гектарів льону та 20 гектарів люцерни.

Також господарствами активно проводиться закупівля міндобрив та підживлення озимих посівів. Наразі вже придбано 4592 тони міндобрив, з них 4114 — азотні добрива, які використовуються для підживлення озимини.

За інформацією управління агропромислового розвитку, посіви озимих в Мелітопольському районі перезимували непогано, їх переважна кількість перебуває у доброму та задовільному стані.

Що ж до посівної, то господарства району на 134% забезпечені насінням ярих культур. А ось  запасатися новою технікою цієї весни аграрії не поспішають.

— В цій складній ситуації, що склалася, господарства району намагаються проводити комплекс весняно-польових робіт технікою, яка є в підприємствах. Підвищились ціни на паливно-мастильні матеріали, на засоби захисту рослин, і це вплинуло на проведення технологічних операцій, — зазначає Михайло Данченко.

Він також зазначив, що, незважаючи на непросту ситуацію із фінансами, сільгосппідприємства повністю готові до весняної сівби, і сподівається, що ці роботи вдасться провести в оптимальні строки.