image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Звернення громадян не залишаються поза увагою

14:53 05.03.2014

В Мелітопольській райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу, на якому були підбиті підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2013 році.зверненя [1600x1200]

Участь в нараді взяли представники районних служб і  управлінь та районне керівництво. Керівник апарату Мелітопольської райдержадміністрації Алла Полуліх розповіла, що кожного року в райдержадміністрації затверджується графік прийому громадян районними очільниками, згідно з яким проводяться особисті прийоми в райдержадміністрації та виїзні прийоми.

Також громадяни звертались до керівництва району під час прямих гарячих телефонних ліній. Всього за рік їх було проведено 13.

Завідувач сектора роботи зі зверненнями громадян райдержадміністрації Світлана Ільюшина зазначила, що торік в райдержадміністрацію надійшло 295 звернень, з них 37 звернень — колективні. В основному звертаються громадяни, які перебувають у складних життєвих обставинах: малозабезпечені сім’ї, інваліди війни.

Переважна кількість звернень — щодо врегулювання земельних відносин та аграрної політики. Традиційно найбільш активними є мешканці великих сіл: Терпіння, Костянтинівки, Семенівки та Новобогданівки. Найменше до органів влади звертаються з Новгородківки, Астраханки, Променя та Полянівки.

По закінченню круглого столу Алла Полуліх закликала спеціалістів райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів і надалі відповідально ставитися до своїх обов’язків та вчасно реагувати на всі звернення громадян.