image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Молитва за любов»

15:12 05.03.2014

Нещодавно побачила світ нова книга мелітопольського поета Олега  Гончаренка, творчість якого відома й шанована не лише в рідному місті, а й в усій Україні. молитва2 [1600x1200] молитва3 [1600x1200]

Свою збірку любовної та інтимної лірики «Молитва за любов» майстер слова невипадково назвав Вибране з серця, адже кожне слово, кожен образ в ній — пережиті, відчуті, вимріяні і випестувані протягом багатьох років. Як сказала в передмові до книги Лауреат премії ім. О.Олеся Людмила Ромен, «філософ-поет, що із «скіфа», гордого і войовничого, опроявився явним вічним Українцем, Мудрим Сторожем, виринув, вихлюпнувся зі свого Серця світлою, святою надзвичайно ліричною збіркою «Молитва за любов». Так не прогнозовано, несподівано, сміливо і не ординарно!»

молитва [1600x1200]На презентації книги автор почув багато доброзичливих відгуків, і від імені «Нового дня» хочеться побажати Олегу Гончаренку творчої наснаги на всі його прийдешні роки. Хай до вже одержаних відзнак додаються й нові, і вершиною кута хай завжди буде найголовніша нагорода — визнання його величності Читача, здатного оцінити «Молитву» й інші твори і впустити їх до свого серця.