image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Усе знесла й перемогла його любові сила…

15:15 05.03.2014

Таким був лейтмотив міжклубного конкурсу читців та ведучих з нагоди 200-річчя великого Кобзаря, який відбувся 1 березня на базі бібліотеки ім. М. Горького.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В конкурсі взяли участь 25 вихованців трьох вікових категорій з клубів за місцем проживання та півсотні глядачів. Багато виконавців були в національних костюмах. На початку свята Аніта Гораінова заспівала акапельно пісню на вірш Т. Г. Шевченка «Зоре моя вечірняя».

В залі панувала творча, урочиста атмосфера. Діти читали вірші та уривки із поем Т. Г. Шевченка, намагаючись донести суть кожного слова. Ведучою була Ліза Мамчур. Оцінювали конкурсантів мелітопольські поети Лариса Іщенко та Віктор Єременко.

Найкращі читці в молодшій групі — Аліна Мороз, Валерія Бондаренко, Аліна Козлова, Влада Кодітек. В середній групі — Ангеліна Дімитрова, Ярослав Носенко, Катерина Старостенко та Ганна Тегімбаєва. В старшій групі — Аліна Шарата, Наталія Комісарова та Альбіна Проскура.

Конкурс засвідчив, що поезія Шевченка до сьогодні приходиться до душі українцям, вірші Кобзаря не втратили своєї актуальності і зараз.