image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Пенсії надійдуть вчасно

15:22 05.03.2014

Пенсії мешканцям міста та району виплачуватимуться без змін. Про це журналістам у п’ятницю повідомила начальник управління пенсійного фонду Мелітополя та Мелітопольського району Світлана Христова.пенсион [1600x1200]

Ситуація в країні не вплине на пенсійне забезпечення українців. «Ми будемо виплачувати пенсії у повному обсязі, як і належить. У нас заборгованостей з пенсійних виплат не було і не буде», — запевнила С. Христова.

Станом на 1 лютого цього року в Мелітополі та районі зареєстровано 56 710 пенсіонерів. Понад 11 тисяч з них продовжують працювати. Левова частка клієнтів ПФ — пенсіонери за віком, проте є й ті, що отримують інші соціальні виплати.

Середній розмір пенсії по  м. Мелітополю наразі складає 1 408,35 гривні, по району —  1 237,13 гривні. У порівнянні з лютим минулого року пенсії зросли. До речі, цього року вони зростатимуть ще двічі. У жовтні мінімальна пенсія складатиме 1 114 гривень.

Основне наповнення бюджету пенсійного фонду — відрахування з зарплат. Тому спеціалісти пенсійного ведуть ретельний облік офіційних працівників, а також входять до різноманітних комісій з легалізації робочих місць. На жаль, кількість найманих працівників з роками зменшується, а кількість пенсіонерів — збільшується. По місту на 100 працівників налічується 98 пенсіонерів, а в районі на 100 працівників — 146 пенсіонерів.

Розмір пенсії можна перевірити

Нюанси нарахування та перерахунку пенсій, поради щодо оформлення пенсійної документації можна дізнатися у громадській приймальні пенсійного фонду, яка розташована поруч з приміщенням пенсійного фонду. Приймальня працює за принципом «єдиного вікна». Тобто за кілька хвилин (в середньому за 15) людина отримує величезний спектр послуг і не повинна обходити безліч кабінетів для улагодження своїх проблем. Окрім особистого візиту до приймальні можна зателефонувати за номером «гарячої лінії» — 42-08-25 (з 8.00 до 17.00 щодня).

Окрім консультацій зі спеціалістами, відвідувачі громадської приймальні можуть самостійно отримати необхідні відомості про свою пенсію, скориставшись встановленим у фойє інформаційним кіоском. Там можна перевірити розмір своєї пенсії, список банків, де можна отримати кошти. А люди, які ще працюють, можуть проконтролювати розмір відрахувань, які робить роботодавець.

Окрім щоденних прийомів в громадській приймальні кожного першого четверга місяця бажаючих приймають начальник та заступники начальника пенсійного фонду.