image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Продемонстрували навички здорового способу життя

14:18 19.03.2014

14 березня відбувся районний етап всеукраїнського щорічного конкурсу з пропаганди здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я».

продемон [1600x1200]Традиційно організатором конкурсу є районний відділ освіти при співпраці із товариством Червоного Хреста. Голова Мелітопольського товариства Наталя Жадан зазначила, що захід несе практичну користь для молоді. продемон3 [1600x1200]

Свої знання щодо здорового способу життя учні продемонстрували під час конкурсних завдань. Так, школярі створили екібану з лікарських рослин та розповіли про їх призначення, відповідали на питання з історії Червоного Хреста, демонстрували навички надання першої допомоги.

Наталя Жадан підкреслила, що з кожним роком конкурс набуває популярності та зазначила, що учні районних шкіл демонструють великий рівень підготовки, який перевищує навіть міські команди.

продемон2 [1600x1200]На початку змагань школярів привітав постійний спонсор заходу, депутат Мелітопольської районної ради Валерій Анєнко. Він висловив вдоволення тим, що з кожним роком учасники демонструють більше прагнення до перемоги.

За результатами змагань кращими стали: команда Мирненської школи, яка посіла почесне третє місце, команда Вознесенської школи, що посіла другу сходинку,  перше місце завоювали школярі Костянтинівської спеціалізованої школи «Прометей». Саме учні «Прометею» незабаром захищатимуть честь району на зональних змаганнях. Переможці районного етапу отримали в подарунок грамоти та спортивний інвентар від спонсора заходу Валерія Анєнка.