image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Комунальників привітали з професійним святом

14:26 19.03.2014

13 березня працівники житлово-комунальної сфери району заздалегідь отримали привітання на честь свого професійного свята, яке відзначають 16 березня. комун2 [1600x1200]

Вже 19 років поспіль в третю суботу березня в Україні відзначають День працівника житлово-комунального господарства.

Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко зазначив, що без праці комунальників неможливо уявити життя району, хоча не всі і не завжди розуміють, що працівники житлово-комунальної сфери виконують вкрай важку і копітку роботу.комун [1600x1200]

До привітальних слів приєднався й заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Дмитро Єрмоленко. Він побажав, аби в робочих колективах завжди була дружня атмосфера, а оплата праці була на високому рівні.

Вже третій рік поспіль за результатами обласного рейтингу соціально-економічного розвитку Мелітопольський район посідає третє місце у галузі житлово-комунального господарства. Це свідчить про гідну роботу спеціалістів КП.

Заступник голови Мелітопольської райради Володимир Бєлов зазначив, що за останні роки населення все менше звертається зі скаргами щодо роботи комунальників, і це є великим здобутком. Кращим спеціалістам житлово-комунальних підприємств були вручені нагороди від районної ради та райдержадміністрації.

За словами директора КП «Райсількомунгосп» Людмили Єфімової, житлово-комунальні підприємства виживають як можуть, та поки що економічна ситуація в них під контролем, заборгованостей із зарплатні та інших виплат не має жодне комунальне підприємство. Головною проблемою для всіх КП є невідповідність тарифів. Справа в тому, що вартість послуг не перекриває витрати підприємств на поточні роботи.