image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Кампанія декларування триває

14:29 19.03.2014

З січня в Україні стартувала кампанія добровільного декларування доходів за 2013 рік. Про подання декларацій мешканцями Мелітополя та Мелітопольського району розповіла начальник інформаційно-комунікаційного відділу Мелітопольської об’єднаної державної податкової інспекції Тетяна Кисельова.кампания

Зокрема, вона нагадала, що слід задекларувати доходи, які не обкладалися податком. До цього переліку входять: спадок, прибутки від здачі в оренду рухомого чи нерухомого майна, операції купівлі-продажу, робота репетитором, отримання цінних подарунків.

Цього року мешканці Мелітопольщини досить активно декларують свої доходи. Впродовж двох з половиною місяців 2014 року кількість декларацій, поданих до податкової, перевищує минулорічні показники за цей же період. Так, станом на 15 березня подано 1484 декларації, у порівнянні з 2013 роком це на 149 декларацій більше. На даний час загальна сума задекларованих коштів складає 68,5 мільйона гривень валового доходу. Всього в Запорізькій області задекларовано більше 307 мільйонів гривень. Вісім громадян в регіоні задекларували доходи більше, ніж один мільйон гривень, серед них один мешканець Мелітополя.

Як і торік, декларацію можна подати через Інтернет. Для цього лише необхідно отримати електронний ключ, який дійсний два роки. Щоб оформити такий ключ, необхідно звернутися до податкової в кабінет № 103. При собі треба мати два СD диски та ідентифікаційний код (оригінали та ксерокопії), послуга надається безкоштовно.

До речі, громадяни, які навчають дітей за контрактом або купували житло за допомогою іпотечного кредиту, мають право на податкову знижку і отримання компенсації від держави. Також вони можуть подати декларації у будь-який час впродовж 2014 року.

Консультації з заповнення декларацій можна отримати у Мелітопольській ОДПІ в кабінетах №№ 112, 117 та в сервісному центрі.

Задекларувати доходи за 2013 рік слід до першого травня. Спеціалісти податкової інспекції зазначають, що за неподання декларації передбачена адміністративна відповідальність.