image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Підсумки рейтингу району

12 березня у малому залі Мелітопольської районної державної адміністрації відбулась нарада з питання оцінки результатів її діяльності  за підсумками 2013 року. пидсумки2 [1600x1200]

Нараду провів перший заступник голови Мелітопольської районної державної адміністрації Олександр Баша. «Ми маємо позитивну динаміку в питанні рейтингу району. За результатами роботи у 2013 році ми покращили наші показники та посіли 12 місце (прим. — у 2012 році Мелітопольський район посідав 16 місце). Мені хотілося б подякувати за проведену роботу з підвищення рейтингів. Враховуючи складну ситуацію в країні, ми всі провели дуже плідну роботу», — зазначив Олександр Баша.пидсумки [1600x1200]

Оцінювання результатів діяльності районних державних адміністрацій області здійснювалось за сорока трьома показниками, які були розбиті на сім напрямів. Вони включили в себе економічний розвиток, житлово-комунальне господарство, освіту, культуру та інші напрямки. Найкращим показником Мелітопольського району стала робота з захисту прав дитини, згідно з якою він посів друге місце.

З доповіддю про аналіз рейтингових показників роботи галузі сільського господарства району виступив начальник управління агропромислового розвитку Михайло Данченко. За цим показником Мелітопольський район посів дванадцяте місце.

«Це дуже складний показник. Враховуючи, що два останні роки були неврожайні для сільськогосподарських культур, це призвело до певного скорочення поголів’я великої рогатої худоби», — повідомив Михайло Данченко.

Ситуацію з приводу показників населення та ринку праці району описав начальник районного управління соціального захисту населення Юрій Маслєнніков. За цим показником Мелітопольський район посів шосте місце, але посадовець зазначив, що наш район має резерви, аби підвищити цей показник.

«Темп росту заробітної плати в умовах стагнації виробництва підприємствам збільшити не можливо. Однак першим кроком цього року буде витягування заробітних плат із «тіні» та їх виведення на світ через податкову інспекцію», — зазначив Ю. Маслєнніков.

Позитивну тенденцію щодо погашення боргів по житлово-комунальному господарству відзначив заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Дмитро Єрмоленко.

Наприкінці наради Олександр Баша подякував всім присутнім за докладні доповіді та плідну роботу, а також висловив впевненість, що район має великий потенціал, щоб увійти у число кращих в області.