image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Безпечна прогулянка

15:04 26.03.2014

Команда юних пожежних з НВК № 16 другий рік поспіль представлятиме Мелітополь на обласному етапі конкурсу, який, до речі, теж відбудеться у Мелітополі.  безпечна3 [1600x1200]

З метою забезпечення єдності набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності, 18-го березня на базі ЦТКТУМ та 19-го березня на базі НВК № 16 був проведений міський етап фестивалю серед команд загальноосвітніх навчальних закладів.

безпечна2 [1600x1200]Як повідомили в міському управлінні освіти, міський фестиваль проходив у два етапи. У Центрі туристсько-краєзнавчої творчості юні пожежні здійснили подорож умовними станціями, під час якої розпізнавали отруйні рослини, в’язали вузли, показували вміння надавати першу допомогу.

Наступного дня в НВК № 16 учасники змагань малювали  плакати з соціальною рекламою. Плакати оцінювало компетентне журі із місцевих викладачів образотворчого мистецтва.  Так саме діти презентували свої команди на сцені актової зали НВК.

безпечна [1600x1200]За результатами змагань переможцями міського етапу стали: І місце — НВК № 16 (керівник Вуколова Н.О.); ІІ місце — Г № 19 (керівник Федотова Т.Л.);

ІІІ місце — ЗОШ № 13 (керівник Стрєлков О.Є.).

Переможців та призерів було нагороджено призами від управління освіти і міськрайонного управління ДСНС. Честь Мелітополя на зональному етапі фестивалю Дружин юних пожежних, який відбудеться у нашому місті 3 квітня, другий рік поспіль представлятиме  команда НВК № 16. Торік мелітопольські представники посіли друге місце.

В обласному етапі, зокрема, візьмуть участь команди КЗ «Веселівська ЗОШ № 1 смт Веселе», Балківської ЗОШ I-III ст. (Василівський район), Комишуваської загальноосвітньої школи.