image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Обласний семінар для керівників хорових колективів

15:13 26.03.2014

19 березня в Мелітопольському училищі культури був проведений обласний семінар-практикум для керівників хорових та вокальних колективів.обласний [1600x1200] обласний2 [1600x1200]

Захід став своєрідним підсумком обласного конкурсу хорових та вокальних колективів. Заступник директора комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» ЗОР Оксана Герман розповіла, що конкурс проходив 15 березня у Запоріжжі, і саме на семінарі учасники дізналися його результати. Також на практикумі члени журі докладно проаналізували виступи кожного з хорових колективів та вказали на недоліки і переваги виступів.

Цього року конкурс був присвячений 200-річчю з дня народження українського письменника Тараса Шевченка. Перемогу в ньому виборов молодий колектив з Приморська «Джазі Кул». Участь в заході взяли й представники Мелітопольського району: хор російської пісні Фруктовського будинку культури «Ювілейний» під керівництвом Олександра Роганова та вокальний ансамбль «Водограй» Вознесенського будинку культури під керівництвом Тетяни Бєляєвої.

Вони  та представники відділу культури також були присутні на семінарі-практикумі серед хорових колективів.

Під час семінару для хоровиків заступник директора КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Оксана Герман зазначила, що Мелітопольське училище культури не випадково обрано базою для проведення заходу. Вона пояснила, що наразі не існує курсів  підвищення майстерності хоровиків, а в навчальному закладі працюють спеціалісти з великим багажем практичних знань, які готові поділитися ними із колегами. Оксана Герман висловила вдячність керівництву та колективу навчального закладу за відкритість до співпраці.

Директор Мелітопольського училища культури Віктор Грицаненко підкреслив, що хорове мистецтво не з легких і висловив надію, що учасники семінару отримають практичні знання під час заходу. На обласному семінарі окрім теоретичної частини відбулися майстер-класи за участю творчих колективів училища культури, на яких присутні змогли спостерігати практичне застосування методичних рекомендацій.