image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Учні чекають друзів

13:51 02.04.2014

1 квітня відзначається міжнародне свято — День птахів. Воно проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково — саме в квітні. учни2 [Разрешение рабочего стола]

1 квітня 1960 р. була підписана Міжнародна Конвенція з охорони птахів. Вперше цей день, як масове дитяче свято, стали відзначати в Сполучених Штатах Америки. День птахів — це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівлі. За традицією, в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також, як прихід весни.

учни [Разрешение рабочего стола]В Яснівській загальноосвітній школі готувалися до свята заздалегідь. Протягом січня-березня члени екологічної дружини «Бумеранг», під керівництвом вчителя біології та екології  Пашко О. В., спланували різноманітні заходи, які привернули увагу всіх учнів школи. Мета заходів — охорона і любов до пернатих друзів. Серед заходів слід виділити конкурс малюнків  «Ласкаво просимо додому!», конкурс віршів, казок, оповідань про птахів. Але фіналом акції став конкурс на виготовлення місць гніздування. Найактивнішими виявилися Бєлявцев Е., Тишковець А., Олійник Н., Дадінський Е., Слишикова Д., Ремига А., які разом зі своїми батьками змайстрували будиночки. Зараз вони прикрашають подвір’я школи і чекають на своїх пернатих господарів.

Король О. Т., заступник директора з виховної роботи