image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Благоустрій території

13:56 02.04.2014

25 березня у селі Вознесенка відбувся суботник з благоустрою населеного пункту та його муніципальних будівель. Окрім загального прибирання території села  було висаджено 140 кущів троянд та 140 саджанців дерев. Докладніше про суботник розповіла Вознесенський сільський голова Ольга Гарабажиу.благоустрий [Разрешение рабочего стола]  

благоустрий5 [Разрешение рабочего стола]«Систематично, 2-3 рази на рік, кожен житель села виходить на суботник. Селяни прибирають свої ділянки біля будинків, а ми, в свою чергу, опікуємося благоустроєм муніципальних будівель нашого населеного пункту», — розповіла сільський голова.

Благоустрій торкнувся і місцевої амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

благоустрий4 [Разрешение рабочего стола]«Прибирання проводилось усім колективом, участь взяли лікарі, санітари та водії швидкої. Оновлений вигляд лікарні, коли все навколо розквітає, хворим дуже подобається», — зазначила головний лікар Вознесенської амбулаторії Юлія Сахно.

Також нещодавно було ліквідоване стихійне сміттєзвалище біля спортивної зали. Тепер на його місці закладений молодий сад. Вознесенці з ентузіазмом підтримують зміни у зовнішньому вигляді їх населеного пункту.благоустрий2 [Разрешение рабочего стола]

За словами сільського голови Ольги Гарабажиу, жителі села підтримують суботники не тільки словом, а й ділом: «Вознесенці — дуже трудолюбивий народ. Вони розуміють, що дуже важливо тримати свій дім в чистоті, тому завжди беруть активну участь у суботниках».

Вознесенська сільська рада має наміри і надалі проводити різноманітні заходи з благоустрою села. У найближчих планах стоїть ремонт спортивної зали та прибирання території перед травневими святами.