image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Ми пишаємося вами!»

14:25 02.04.2014

Саме під такою назвою 31 березня у Будинку офіцерів (Авіамістечко) відбувся концерт для військовослужбовців авіаційної частини. ми пишаемось [Разрешение рабочего стола]

Мета концерту — підтримати бойовий дух військовослужбовців та ще раз сказати, що народ України душею з ними. Кожен номер програми супроводжувався бурхливими оплесками. На сцені Будинку офіцерів виступали  вокалісти Ірина Кудашева, Тетяна Баранова, студія східного танцю «Мерджана» на чолі з керівником, чемпіонкою України зі східних танців Анастасією Дмитренко.

ми пишаемось2 [Разрешение рабочего стола]У концерті брали участь також студія сучасного танцю «Х-місія» (керівник Анжеліка Гоголь) та соліст цього колективу, напівфіналіст всеукраїнського телевізійного шоу «Україна має талант» Вадим Смагін.

Також виступили ансамбль скрипалів та хореографічне відділення музичної школи. Творчість  артистів додала нашим військовим натхнення, тепла, витримки  та мужності. Вони серцем  почули, що ми душею із армією, готові підтримати кожного військового.