image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новенці навели лад в селах

15:05 09.04.2014

4 квітня на території Новенської сільської ради відбулись традиційні заходи з благоустрою навколишньої території. Депутати сільської ради та мешканці села прибирали сміття, обрізали та білили дерева, виконували інші роботи з благоустрою. За словами Новенського сільського голови Валентина Бутенка, селяни активно проявляють ініціативу та допомагають наводити лад в їх населеному пункті.новенці 

«Як тільки приходить весна, ми кожні вихідні організовуємо молодь та виходимо на суботники. Територія у нас велика, все  таки шість сіл. Роботи вистачає, тому ми постійно опікуємось питаннями чистоти та благоустрою наших населених пунктів», — зазначив він.новенці2

Також Валентин Бутенко не оминув проблему міського сміттєзвалища, яке регулярно забруднює територію села поліетиленовими пакетами.

«Міське сміттєзвалище — це наша болюча проблема. Пакети та інше сміття регулярно  забруднюють нашу територію. Зараз ми ведемо роботу з міською владою та намагаємося вирішити цю проблему якнайшвидше», — підкреслив він.

Роботи з благоустрою не обмежаться одним днем. Прибирання навколишньої території планується провести у декілька етапів.

За словами Валентина Бутенка, прибиральні роботи триватимуть  до травневих свят. Мешканці сіл Новенської сільради залучаться й до заходів з благоустрою території всього району.