image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Суботник біля меморіалу

15:08 09.04.2014

Цієї п’ятниці біля меморіалу на місці прориву німецької лінії оборони «Вотан» відбувся суботник, участь в якому взяли районне керівництво, сільські голови та депутати Мелітопольської районної ради. До заходу також долучився народний депутат України Євген Балицький.субботник

«Збиратися на суботник біля цього меморіалу вже стало доброю традицією. Перед святами ми проведемо благоустрій цього місця, тому що розуміємо його історичну важливість для нашого краю», — зазначив Євген Балицький

Народний обранець вважає, що саме такі місця, як цей меморіал, дуже важливі для виховання молодого покоління. «Потрібно прищеплювати нашим дітям та майбутні поколінням знання про цю війну. Це, на мою думку, знизить ймовірність, що вона повториться», — додав він.

За словами голови Мелітопольської районної ради Юрія Єсипенка, на ініціативу провести цей суботник відгукнулося чимало людей з керівництва району. Також голова Мелітопольської районної ради торкнувся проблеми траси М18 сполученням Харків-Сімферополь, узбіччя якої засмічує міське сміттєзвалище. За його словами, у планах керівництва району вирішити цю проблему вже цього року.

У найближчих планах Мелітопольської районної ради — проведення всеукраїнського суботника 12 квітня. Роботи з благоустрою навколишнього середовища у цей день охоплюватимуть всю територію Мелітопольського району.