image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Учні «Ерудиту» відзначили День здоров’я

15:48 09.04.2014

7 квітня у Всесвітній день здоров’я в Костянтинівському ліцеї «Ерудит» відбулися щорічні спортивні змагання, присвячені цій події.учни

Директор закладу Світлана Неліпа розповіла, що учні охоче беруть участь у подібних заходах та залучаються до спорту у повсякденному житті.

За словами педагога, ліцей відомий саме своїми спортивними досягненнями, школярі є активними учасниками змагань з різних видів спорту і переможцями районних, обласних та всеукраїнських чемпіонатів. На базі ліцею діють спортивні секції районного будинку дитячо-юнацької творчості з футболу, учні навчаються в цирковій студії, грають у баскетбол та волейбол. Світлана Неліпа наголошує, що тренування проходять навіть у вихідні — до них залучаються і колишні випускники, і школярі з батьками.

Також зі святом присутніх привітав Костянтинівський сільський голова Леонід Біленький, який побажав юним спортсменам побільше перемог у їх житті, в тому числі і спортивних.

Урочисте відкриття заходу завершилось спортивним флешмобом, після чого школярі почали змагання з різних видів спорту. Як і минулого року, фото спортивних лідерів прикрасять стенди школи.