image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Губернаторська програма роботи на наступні 100 днів

16:02 09.04.2014

2 квітня керівники Мелітопольського району разом із сільськими головами взяли участь у зборах адміністративно-громадського активу Запорізької області. Засідання відбулося під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації Валерія Баранова.губернатор

Під час заходу виступили керівники обласних правоохоронних органів, прокуратури, представники територій регіону та громадськості.

Першим слово взяв військовий комісар обласного військового комісаріату Давид Моін. Він докладно розповів про пільги для військовозобов’язаних, задіяних у частковій мобілізації. Давид Моін зазначив, що за військовозобов’язаними збережуться їх робочі місця, також вони  отримуватимуть грошові виплати згідно з військовими посадами, військовим пенсіонерам виплата пенсій не призупинятиметься. Наразі в країні створено новий вид військової служби — військова служба за призовом по мобілізації, вона прирівнюється до контрактної служби з відповідним грошовим забезпеченням.

Окрему увагу воєнний комісар області приділив «липовим» повісткам, які розповсюджуються серед населення, і пояснив, що листівки, в яких закликають з`явитися у воєнкомат з конкретною сумою грошей, не справжні.

Про перспективи в своїй роботі присутнім розповіли обласний прокурор Олександр Шацький та керівник управління внутрішніх справ України в Запорізькій області Віктор Ольховський. Далі перед присутніми звітував голова облдержадміністрації, який представив власну програму розвитку області на найближчі 100 днів. Головною її метою, за словами посадовця, є повернення довіри громадськості до влади та ліквідація корупції. Валерій Баранов висловив впевненість, що слід змінити психологію держслужбовців, аби кожен з них прагнув працювати не на свій гаманець, а задля людей.

Також обласний очільник наголосив, що наразі продовжується  зміна керівників на обласному та районному рівнях, при цьому нові призначення будуть затверджуватися лише в співпраці з громадою.

Під час засідання до голови облдержадміністарції звернувся Новомиколаївський сільський голова Євген Таланов. Він попросив обласного очільника посприяти вирішенню проблем територій.

— Бюджетна сфера практично зупинилася, руху вперед у нас нема, призупинені виплати за всіма статями, окрім зарплатні. Звертаюсь до Вас від імені сільських голів з проханням вирішити проблему фінансування життєдіяльності сільських рад, бо навіть якщо кошти є на рахунках, казначейство блокує виплати, — зазначив сільський голова.

Валерій Баранов висловив надію, що ці питання вдасться вирішити. А ось щодо роботи казначейства, висловив думку про недоцільність його діяльності і навіть запропонував відстоювати на державному рівні закриття цієї структури. Ці слова присутні зустріли оплесками.

Також під час зустрічі губернатор повідомив, що найближчим часом планує розпочати виїзди на території області та особисті зустрічі із громадськістю районів.