Горячая новость

Спасите Катю! Очень нужна помощь мелитопольской девочке

Такие заголовки стали частым явлением в социальных сетях. Но случай Кати поразил даже нас. Двенадцатилетняя мелитопольская школьница Катя Лощилина чувствовала себя вполне нормально, ничего не предвещало беды. В минувшее воскресенье девочка пожаловалась на головную боль, а уже во вторник ее увезла «скорая». Томограмма показала кровоизлияние и отек головного мозга. Сейчас Катя находится в детской областной […]

Брудна підстава

Згідно з Законом про вибори в друкованому ЗМІ, кожен кандидат або партія мають право донести до виборців свої завдання і пріоритети на однакових умовах.

У Мелітополі поліцейські оперативно затримали підозрюваного у пограбуванні

Працівники кримінальної поліції за півгодини розшукали зловмисника, який у Мелітополі в під’їзді будинку пограбував жінку.  Підозрюваний затриманий у порядку ст. 208 КПК України.  Триває перевірка на його причетність  до скоєння аналогічних злочинів.

Увага! Розшукується дитина !

Мелітопольським відділом поліції ГУНП в Запорізькій області розшукується безвісно зникла малолітня Безкоровайна Єлізавета Юріївна, 31.08.2005 р.н., яка 13.02.2019 о 14-00 годині пішла з дому гуляти та до теперішнього часу її місцезнаходження невідомо. 

Обережно — обмороження!

Зважаючи на погодні умови на початку січня, у Мелітопольському районі зафіксовано один випадок обмороження кінцівок. Чоловік звернувся до Мелітопольської ЦРЛ з обмороженням середньої тяжкості, був госпіталізований та отримав необхідне лікування.

Увага! Погіршення погодних умов в Україні

За даними УкрГідрометцентру, внаслідок переміщення активного циклону в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській областях очікується ускладнення погодних умов: 

image image image image image

Перевірка готовності засобів оповіщення

Управління з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Мелітопольської міської ради з метою підвищення готовності систем оповіщення в м. Мелітополі

У Мелітополі стартували антитерористичні навчання

24 жовтня 2018 року стартували антитерористичні навчання, які проводить координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Запорізькій області. Тренування проходять на території Мелітополя та Мелітопольського району в умовах максимально наближених до реальних з використання спецтехніки та озброєння.

Інформація про земельні ділянки, які виставляються на земельні торги 17.08.2018 у м.Мелітополі:

Мелітопольська міська рада Запорізької області оголошує про проведення земельних торгів, які відбудуться 17.08.2018 року за адресою: м.Мелітополь, вул.Чернишевського, 26 (конференц — зала)  Інформація про земельні ділянки, які виставляються на земельні торги 17.08.2018 у м.Мелітополі:

Перекрытие движения

«У зв’язку зі святкуванням загальноміського випускного вечора 23.06.2017 року буде обмежений рух транспорту

Кафе, магазины и гостиницу спасатели хотят закрыть

18 июня начальник Мелитопольского горрайонного управления Госслужбы по чрезвычайным ситуациям (ГСЧС) Иван Пецух рассказал об итогах проверки мест большого скопления людей. В результате проверки несколько объектов спасатели хотят закрыть до устранения нарушений пожарной безопасности.

Перед початком жнив треба врахувати все

Як отримати високий врожай та гарний прибуток в умовах нестабільної погоди нашого регіону? Ці та інші проблеми сільськогосподарської галузі вирішували керівники та агрономи Мелітопольщини під час традиційного семінару-наради з питань готовності збирання ранніх зернових культур в 2018 році, який відбувся на території ДП ДГ «Відродження».

«Уважаемые абоненты!

«Уважаемые абоненты!  В связи с проведением аварийно-восстановительных работ на водосетях города 22.05.2018 с 9:00 до 18:00 будет прекращено водоснабжение жилых домов и учреждений по следующим адресам:

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua