На заметку

Стартував продаж ялинок: скільки коштуватиме новорічна красуня

Трохи більше місяця залишається до новорічних свят, у цей період лісові красуні потребують особливої уваги та охорони. Бо з року в рік саме в цей час статистика винищення головного новорічного атрибуту вражає своїми масштабами.

Бесплатное обучение по двум направлениям: «Основы Интернет-маркетинга/online продаж» и «Бухгалтерский учет».

Уважаемые, мелитопольчанки! У вас есть уникальная возможность пройти бесплатное обучение по двум направлениям/специальностям: «Основы Интернет-маркетинга/online продаж» и «Бухгалтерский учет».

Як отримати допомогу по-новому

Пільги за користування житлово-комунальними послугами надаватимуть у грошовій формі. Такі зміни введені з 1 жовтня поточного року.

Где и как мне искать работу?

Чтобы найти идеальную вакансию — лучше выбирать из нескольких разных предложений. Подключайте все возможности, которые знаете и вероятность найти работу увеличиться в разы.

«Попасть на МастерШеф» можно бесплатно! Пробуйте, может, и у вас получится»

У мелитопольцев есть повод внимательно следить за телевизионной битвой кулинаров страны на проекте «МастерШеф-9», поскольку одна из соискателей главного приза — прекрасная Александра из Мелитополя (на фото). В эфир уже вышло три программы с ее участием.

image image image image image

Змінилася адреса розміщення та контактні дані окремих відділів УСЗН

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що звернутися до спеціалістів відділу з питань праці та соціально-трудових відносин, а також відділу нагляду за призначенням (перерахунку) та виплатою пенсії можна за новою адресою:

В городе начала работать парковочная инспекция

7 августа в Мелитополе начала функционировать парковочная инспекция. Что это принесет водителям и жителям города? На эти и другие вопросы журналистам ответил руководитель отдела по благоустройству и экологии Мелитопольского горисполкома Алексей Громыко.

Передплата на газету «Новий день» триває!

Редакція нагадує читачам, щоб не забули передплатити міськрайонну газету «Новий день» і продовжує проводити розіграш цінних призів серед своїх передплатників.

Можно проверить себя на гепатит С

В пятницу, 26 июля, мелитопольцев приглашают пройти тестирование на гепатит С. Сделать это можно будет в городском Парке культуры и отдыха имени Максима Горького. Бесплатно и анонимно!

Дарують музику, яка торкається сердець

Тільки музичні інструменти і ніякої фонограми. Передавати музикою найскладніші почуття — цим та іншими тонкощами творчості володіють музиканти гурту «Квадрат» з Терпіннівського будинку культури.

Анонс події

25 липня о 15:00 у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї на мелітопольців та гостей міста чекає історично-краєзнавчий квест «З нами наша історія!».

Не подбав про пожежну безпеку — залишився без врожаю

На полях Мелітопольщини повним ходом ідуть жнива. Впродовж літа співробітники Мелітопольського міськрайонного управління державної служби з надзвичайних ситуацій проводять рейди щодо дотримання правил пожежної безпеки під час зернозбиральної кампанії. Під час спілкування рятувальники розповідають, що однією з причин виникнення загорянь у полі є неналежний стан техніки, зокрема, вона має бути обладнана первинними засобами пожежогасіння.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua