Новости

Медгородок: миллионы на реконструкцию

На территории медгородка активно ведутся работы по реконструкции 2-й горбольницы, восстановлению внутриквартальных канализационных сетей, установке бордюров, обрезке деревьев и общему благоустройству. 11 апреля городской голова Сергей Минько, его заместитель Иван Федоров и заведующая горздравотделом Лариса Сапрыкина ознакомились с ходом преобразований.

До результату — шляхом вирішення проблем

Реконструкція зливової каналізації на вул. Героїв України від перетину з пр. Б. Хмельницького до вул. Стамболі триває вже місяць. Кошти на роботи були виділені субвенцією обласної ради на природоохоронні заходи (7,5 млн. грн.). Тут передбачається виконати ремонт системи водовідведення міської каналізації, відновлення зливової каналізації, розширення проїжджої частини, відновлення дорожнього покриття, створення нових тротуарів.

Розподілили додаткові бюджетні кошти

Залишки грошових надходжень розподілили за різними статтями міського бюджету на 2019 р. Таке рішення було ухвалено виконавчим комітетом 11 квітня.

Перелік послуг скоротиться

Через недотримання Держгеокадастром встановлених термінів з видачі документів у сфері землекористування, Центр адмінпослуг м. Мелітополь змушений тимчасово призупинити надання 5 адміністративних послуг, які стало неможливо надавати своєчасно. Про це повідомила перший заступник міського голови Ірина Рудакова.

Бережуть історію села

Гроші на надгробок збирали всім миром 17 квітня мешканці Астраханки, школярі та районне керівництво зібралися на пам’ятний мітинг біля могили загиблого на Донбасі українського воїна Олександра Сизова.

image image image image image

Телемарафон “Пам’ять” 2019 року

Шановні мелітопольці! З ініціативи Запорізької обласної організації ветеранів України, на протязі квітня-травня поточного року проводиться 20-й, ювілейний, телемарафон “Пам’ять” для підтримки ветеранів Другої Світової війни.

Парламентские баталии за языковой закон

В октябре 2018 года парламент принял в первом чтении законопроект «Об обеспечении функционирования украинского языка как государственного». С тех пор идет подготовка документа ко второму чтению. Документ вызвал ожесточенные дискуссии и внутри Верховной Рады, и за ее пределами. Что предусматривает новый закон, кто «за», а кто «против», разобрались наши эксперты.

Невеличкі громади Запорізької області можуть отримати гроші на реалізацію культурно-мистецьких проектів.

В Україні стартує проект «Малі міста – великі враження». Це конкурс для невеличких громад та міст з населенням до 50 тисяч осіб. Його основна мета — збереження культурної спадщини та впровадження нових креативних проектів.

Встигніть змінити виборчу адресу

21 квітня відбудеться другий тур виборів Президента України. Тож маєте дуже обмежений час для зміни виборчої адреси, якщо голосуєте не за місцем реєстрації, або для того, щоб виправити помилки власних даних у реєстрі виборців.

Як «тасують» гроші депутатського фонду

Кожний депутат Запорізької обласної ради отримує кошти з обласного бюджету, які витрачає на потреби територій. Але деякі народні обранці від Мелітопольського району чомусь більшість грошей спрямовують на інші населені пункти.

«Веселых стартов» светлые минуты

В День здоровья 5 апреля многие организации и учебные заведения проводили оздоровительные зарядки и даже соревнования. Не стало исключением и Мелитопольское общество инвалидов.

В мае за субсидией нужно идти всем

По новым правилам, с мая подавать заявление и декларацию для получения субсидии нужно будет всем претендентам на получение субсидии. Далее обращаться за субсидией нужно будет только раз в год — в мае.

Перемогли юні футболісти з Новобогданівки

6 квітня відбувся турнір з міні-футболу серед школярів Мелітопольського району. Він був присвячений 15-ччю з дня заснування Мелітопольської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Юні рятувальники пройшли випробування

5 квітня відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Змагання відбулися на базі навчально-виховного комплексу № 16 в м. Мелітополь.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua