Новости

В детсад занесли инфекцию

16 сентября было зарегистрировано групповое заболевание гастроэнтеритом в мелитопольском дошкольном учебном заведении № 9 «Лелеченя».

Змагалися у майстерності володіння м’ячем

14 вересня, в День фізичної культури і спорту, на базі спортивного табору с. Тамбовка відбулося справжнє свято. Тут пройшов турнір з футболу серед команд юнаків на Кубок голови районної державної адміністрації та змагання з волейболу серед дівчат сільських навчальних закладів.

В Мелитополе откроется Центр поддержки бизнеса

В Центре оказания административных услуг планируют создать Центр поддержки предпринимательства. Три консультанта, которые будут работать в Центре, пройдут специальный подготовительный тренинг в Киеве. Для них уже подготовлены компьютеризированные рабочие места. И 2 октября Центр поддержки предпринимательства начнет свою работу.

Люди присвятили долю лісу

Державне підприємство «Мелітопольське лісомисливське господарство» стало кращим серед лісгоспів області. Традиційно підсумками роботи установи поділилися в День працівників лісу, який святкують у третю неділю вересня.

Збір зернових б’є рекорди

На початку вересня на території Мелітопольського району спостерігалися опади у вигляді граду. Вони завдали чималої шкоди деяким сільськогосподарським угіддям. Про це розповіла головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Мелітопольської райдержадміністрації Лідія Дяченко.

image image image image image

С днем рождения, ветеран! И с днем танкиста!

9 сентября исполнилось 92 года нашему земляку, участнику боевых действий Гуляко Ивану Степановичу, а накануне дня рождения, 8 сентября он отметил День танкиста. Иван Степанович считает этот день дорогим для сердца, так как в войну на танке Т-34 освобождал Румынию, Болгарию, Венгрию. С этими двумя датами его и поздравил городской совет ветеранов.

Выявление нарушений правил благоустройства города

Вчера 17.09. В вечернее время инспекторами отдела по благоустройству и экологии был проведен плановый объезд северной части Мелитополя с целью выявления нарушений правил благоустройства города в части сжигания листвы, веток, травы мусора.

Регіональний фестиваль української та німецької культури «Кронау-Фест»

14 вересня у смт Високопілля (Херсонська область) відбувся Регіональний фестиваль української та німецької культури «Кронау-Фест», до участі в якому був запрошений і мелітопольський народний ансамбль німецької пісні «Едельвейс» (керівники Катерина Павлова, Юлія Чабанова).

Казначейство просить запорізькі громади повернути субвенцію назад державі

На початку липня Уряд виділив територіальним громадам 2,5 млрд грн на реалізацію соціально-важливих проектів — на будівництво та ремонт шкіл і дитячих садків, ремонт та благоустрій вулиць, влаштування водогонів, насосних станцій та систем очищення води, обладнання медичних амбулаторій, центрів адмінпослуг, будинків культури.

Казначейство просить громади повернути кошти назад державі

За попередньою інформацією Державна казначейська служба України проводить заходи для призупинення проведення видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку. Мова йде про кошти субвенції, перерахованої у вересні 2019 року.

На зміну фельдшерам

Хто такі парамедики? Наприкінці серпня уряд затвердив новий склад бригад екстреної медичної допомоги. Тепер допомагати лікарям будуть не медсестри і фельдшери, а парамедики, про яких українці поки знають лише з чуток. Яку кваліфікацію матимуть парамедики і чим відрізняються від звичайних лікарів, дізнався Центр громадського моніторингу та контролю.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua