Официально

Секреты новых газовых платежек

С начала октября к нам в редакцию стали обращаться мелитопольцы, которые получили новые, нестандартные квитанции от предприятия — поставщика газа. Людей очень интересовало, за что они будут платить, как часто им будут приходить такие платежки, другие изменения во взаимоотношениях с «Мелитопольгазом».

Заява про наміри

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АСТУРУС ЮГ», юр. Адрес: 72319, Запорізька обл., місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНСЬКА, будинок 109, заявляє про намірибудівництва 3-х під’їзного 5-ти поверхового будинку для відпочинку.

Щодо вимог до документів, які подаються нотаріусу для вчинення нотаріальноі діі

Чи траплялося з вами таке, що ви приносили до нотаріуса необхідні документи для оформлення, і раптом з’ясовували, що вони не підходять, і нотаріус їх не приймає? Це означає, що документи потрібно відновлювати, переоформляти, а це втрата часу і грошей. І часто буває вже катастрофічно пізно щось робити. Щоб з вами не сталися такі неприємності, ми […]

В городе начала работать парковочная инспекция

7 августа в Мелитополе начала функционировать парковочная инспекция. Что это принесет водителям и жителям города? На эти и другие вопросы журналистам ответил руководитель отдела по благоустройству и экологии Мелитопольского горисполкома Алексей Громыко.

image image image image image

Шановні роботодавці!

Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості звертається до Вас з проханням взяти участь в опитуванні щодо задоволеності послугами служби зайнятості.

Кар’єрні радники — амбасадори змін у роботі державної служби зайнятості

Державною службою зайнятості з січня 2019 року запроваджено в роботу інститут кар’єрного радника, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг із планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи. У Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості роз’яснили основні зміни та функціонал кар’єрних радників.

На Запоріжжі правоохоронці вилучили наркотики на суму майже 70 мільйонів гривень

Працівники слідчого управління ГУНП в Запорізькій області та Служби безпеки під процесуальним керівництвом прокуратури викрили злочинне угруповання, члени якого займалися виготовленням наркотиків та збували їх на територію окупованого Криму. 

Лікарня чи ФОП. Що треба знати про приватну лікарську практику?

У квітні минулого року в Україні стартувала медична реформа, яка повністю змінила підхід до фінансування галузі. Одна з головних змін – принцип «гроші йдуть за пацієнтом», тобто лікар отримує фінансування за кожного пацієнта, який підписав із ним декларацію. У МОЗ прогнозували, що такий підхід стимулюватиме лікарів відкривати приватні практики, які до реформи не були популярними […]

День Кар’єри в Мелітополі

25 квітня у приміщенні Шахової школи та на майданчику перед нею відбулося свято — День кар’єри «Мелітополь — місто можливостей». Близько 30 мелітопольських підприємств облаштували свої локації на ярмарку вакансій. Відвідувачі також могли взяти участь у тренінгах та розіграшах призів.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua