Официально

Вакансія!

Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області запрошує кандидатів на вакантну посаду:

Служба зайнятості — молоді

З метою підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі, підвищення рівня працевлаштування молоді, державною службою зайнятості кожного року у вересні проводиться акція «Місячник зайнятості молоді».

До уваги керівників організацій та підприємств, фізичних осіб-підприємців, бухгалтерів м. Мелітополь, Мелітопольського, Приазовського та Якимівського районів!

З 01 жовтня 2018 року, відповідно до Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого Постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 12,

Что надо знать о реорганизации органов Пенсионного фонда

22 августа правительство приняло постановление, согласно которому будет осуществлена реорганизация органов фонда в 15 областях путем присоединения к главным управлениям Пенсионного фонда Украины на соответствующих территориях. Это касается и Запорожской области, в частности Мелитопольского объединенного управления.

Субсидия на коммунальные услуги. Что изменилось?

В августе Минсоцполитики презентовало открытый онлайн-реестр субсидиантов. Теперь каждый гражданин может проверить, есть ли у него скидка на оплату коммунальных услуг. Как работает реестр и что следует помнить о порядке начисления субсидий, мы узнали  в Центре общественного мониторинга и контроля.

До уваги керівників організацій та підприємств, фізичних осіб- підприємців, бухгалтерів м. Мелітополь, Мелітопольського, Приазовського та Якимівського районів!

Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє. Постраждалі учасники Революції Гідності мають право на допомогу по тимчасовій непрацездатності у розмірі 100 % незалежно від страхового стажу.

image image image image image

Інформація на ВЕБ-сторінку про організацію та проведення заходу спеціалістами Мелітопольського районного центру зайнятості

29.08.2018 року Мелітопольським районним центром зайнятості спільно з Мелітопольським міським ЦЗ було організовано та проведено ярмарку вакансій за професією «військовослужбовець».

Консультація Міністра

Не можу отримати борг по зарплаті з попереднього місця роботи в жерік. Щоробити?  Марія Корженко

До уваги учасників дорожнього руху

 У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на просп. 50-річчя Перемоги (від вул.Брів-ла-Гайард до вул. Гризодубової) з 08:00 17.08.2018 до 20.08.2018 включно буде перекрито рух транспорту.

Нові можливості державної служби зайнятості

     20 липня 2018 р. Мелітопольський районний центр зайнятості на території Мирненської об’єднаної громади провів інформаційних захід, в результаті якого до населення  та роботодавців смт Мирне була доведена інформація про послуги служби зайнятості у т.ч через Веб — сайт  «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Центр занятости

Давно шукаєте роботу і ніяк не можете її знайти? А вам відомо, що на 1 липня 2018 року у службі зайнятості налічується 8️2️ тисячі вільних вакансій по всій Україні. Тож, мерщій приходьте до служби та обирайте собі підходящу роботу.

Закон о «евробляхах». Как растаможить авто по новым правилам?

В последний день работы парламента депутаты приняли в первом чтении два важных законопроекта: о снижении акцизов на импортные авто и усилении контроля за так называемыми «евробляхами». Эти долгожданные законы должны стать компромиссом между властью и владельцами автомобилей на еврономерах и наконец урегулировать проблему. В чем заключаются изменения и сколько будет стоить растаможка авто с иностранной […]

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua