Официально

Увага! Розшукується дитина !

Мелітопольським відділом поліції ГУНП в Запорізькій області розшукується безвісно зникла малолітня Безкоровайна Єлізавета Юріївна, 31.08.2005 р.н., яка 13.02.2019 о 14-00 годині пішла з дому гуляти та до теперішнього часу її місцезнаходження невідомо. 

Вниманию руководителей и главных бухгалтеров предприятий и организаций!

Мелитопольськое объединенное управление Пенсионного фонда Украины сообщает, что Для Вашего удобства Пенсионным фондом с октября месяца 2018 введена услуга предоставления электронных документов на лиц, находящихся с предприятием (учреждением) в трудовых отношениях.

Азовское море: состояние и перспективы

Сейчас многих людей волнует вопрос, как же повлияет на биосферу Азовского моря Керченский мост, соединяющий Крымский полуостров с материковой частью Российской Федерации? Вопрос этот обсуждается возле рыночных торговых рядов, где резко повысились цены на азовскую морскую рыбу.

Декларації — внесок у бюджет громади

Зробити внесок у розвиток свого села може кожен мешканець району, задекларувавши неоподатковані прибутки, отримані впродовж минулого року.

С прокурором Запорожской области в понедельник можно пообщаться в режиме видеоконференции

В понедельник, 4 февраля 2019 года, с 10.00 до 12.00 прокурор Запорожской области Валерий Романов проведет личные приемы граждан — жителей города Мелитополя, Мелитопольского, Акимовского, Приазовского и Веселовского районов области в режиме видеоконференции.

image image image image image

Вечный огонь без пламени. Каким ему быть?

Как ранее сообщали на стр. 4 от 23.01.2019 г. в статье “Ветераны сами отчитались и с мэра спросили”, городской голова Сергей Минько пообещал ветеранам заменить потухший Вечный огонь действующей инсталляцией и уже есть первые результаты.

Міжнародною спільною групою правоохоронців ліквідовано платформу xDedic

Троє українців створили та підтримували діяльність найвідомішого у Darknet ресурсу “xDedic”. Цей електронний магазин надавав можливість своїм користувачам продавати та купувати доступ до «зламаних» серверів. Зловмисники встигли продати більше 70 тисяч паролів та логінів віддаленого доступу до серверів із 170 країн світу.

Перекриття руху

У зв’язку з проведенням молодіжної акції «Ланцюг Єднання»

Учні 9-х класів не здаватимуть підсумкову атестацію за технологією ЗНО

У 2019 році державну підсумкову атестацію за технологією ЗНО здаватимуть лише учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої (коледжі та технікуми) та професійної освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти. Учні 9-х класів, як і в попередні роки, здаватимуть ДПА у письмовій формі (НЕ в формі ЗНО).

Консультація Міністра

Пане Міністре, звертають до Вас за порадою. Я інвалід ІІ групи, нещодавно була звільнена з роботи із причини встановлення групи інвалідності та відсутності вакансії для осіб з обмеженими можливостями на підприємстві. На мою думку таке звільнення є незаконним. Дуже прошу, порадьте, що мені робити та чи дійсно були підстави для мого звільнення? Дякую.

До уваги керівників організацій та підприємств, фізичних осіб-підприємців, бухгалтерів м. Мелітополь, Мелітопольського, Приазовського та Якимівського районів!

Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє.

Міський бюджет-2019 б’є рекорди

7 грудня затверджено у багатьох напрямках рекордний бюджет Мелітополя на 2019 р. Це сталося на 45-тій черговій сесії міської ради. Депутати конструктивно та результативно розглянули основне питання порядку денного і не стали зволікати з рішенням.

Консультація міністра

Мій чоловік, коли вип’є, піднімає на мене руку. Спершу думала, що цього більше не повториться, але за останній рік він мене бив мало не щомісяця. Що мені робити?

Инклюзивный подход решает реальные проблемы

Проблемы безработных с инвалидностью по понятным причинам всегда стояли особенно остро. К их решению требуется особый подход. 27 ноября в Мелитопольском горрайонном центре занятости состоялось заседание за «круглым столом» на тему: «Инклюзивный подход к каждому клиенту». В обсуждении важных вопросов приняли участие социальные работники, сотрудники Пенсионного Фонда, представители профильных вузов, кадровики местных предприятий.

В горисполкоме обсудили проект бюджета-2019

Бюджет Мелитополя на 2019 год по доходам планируется на уровне 1 млрд. 432 млн. грн. Об этом сообщила первый заместитель городского головы Ирина Рудакова на презентации проекта главного финансового документа года, которая состоялась 30 ноября в конференц-зале Мелитопольского исполкома.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua