Официально

Щодо розрахунку вартості послуги розподілу природного газу для побутового споживача

Шановні споживачі природного газу, звертаємо Вашу увагу, що загальна вартість природного газу складалась з декількох складових, а саме ціна за природний газ, тариф за послугу розподілу, тариф за транспортування.

Принесут ли новые платежки удорожание газа

Многим мелитопольцам уже пришли новые платежки за газ, и к нам в редакцию стали поступать звонки с встревоженными вопросами. Их мы задали заместителю председателя правления частного акционерного общества «Мелитопольгаз» Ирине Гарагуле.

Закодоване телебачення: за що будуть платити українці?

З 20 січня глядачі супутникових антен втратять доступ до23 українськихканалів. Їхній сигнал буде закодовано. Майже шістьом мільйонам українців доведеться або платити за перегляд, або шукати альтернативу. Які канали зникнуть із вільного доступу і чому? На ці питання спробували відповісти експерти Центру громадського моніторингу та контролю.

Які зміни чекають на українців у 2020 році?

У 2020 році українців чекає чимало змін: від зростання зарплат до нових номерних знаків на авто. Частина з них набула чинності вже з 1 січня, ще низка запланована на найближчі місяці. Про головні економічні та соціальні перетворення дізнавались експерти Центру громадського моніторингу та контролю.

«Доступні ліки» поруч. Як знайти аптеку онлайн?

В Україні запрацював онлайн-інструмент для пошуку аптек, які працюють за урядовою програмою «Доступні ліки». Сервіс показує всі аптеки держпрограми в радіусі 7 кілометрів від медичного закладу. Як працює карта, які переваги дає і які зміни очікують на держпрограму наступного року, дізнавались наші експерти.

image image image image image

Головним управлінням Пенсійного фонду в Запорізькій області проведено черговий перерахунок пенсій

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 грудня 2019 року передбачено збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1564 грн до 1638 грн. У зв’язку з цим з 1 грудня проведено масовий перерахунок пенсій.

Увага, розшук!

Запорізькі поліцейські розшукують свідків та потерпілих від злочинних дій небезпечної банди

Рішення про припинення комунального підприємства «Студія  Мелітопольський район»

Повідомляємо, що згідно рішення №6 тридцять шостої позачергової сесії Мелітопольської районної ради сьомого скликання депутатським корпусом прийнято рішення про припинення комунального підприємства «Студія  Мелітопольський район» Мелітопольської районної ради Запорізької області шляхом ліквідації. 

За руль со смартфоном. Что следует знать об электронных водительских удостоверениях?

Украинские водители смогут использовать электронные водительские удостоверения. Сейчас в правительстве разрабатывают соответствующее мобильное приложение и уже в ноябре планируют запустить тестирование. Каким образом будет происходить цифровизациядокументов, и кто сможет воспользоваться новым сервисом, узнавали наши эксперты.

Мелітопольська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Мелітопольська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua