Официально

Консультація Міністра

Не можу отримати борг по зарплаті з попереднього місця роботи в жерік. Щоробити?  Марія Корженко

До уваги учасників дорожнього руху

 У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на просп. 50-річчя Перемоги (від вул.Брів-ла-Гайард до вул. Гризодубової) з 08:00 17.08.2018 до 20.08.2018 включно буде перекрито рух транспорту.

Нові можливості державної служби зайнятості

     20 липня 2018 р. Мелітопольський районний центр зайнятості на території Мирненської об’єднаної громади провів інформаційних захід, в результаті якого до населення  та роботодавців смт Мирне була доведена інформація про послуги служби зайнятості у т.ч через Веб — сайт  «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Центр занятости

Давно шукаєте роботу і ніяк не можете її знайти? А вам відомо, що на 1 липня 2018 року у службі зайнятості налічується 8️2️ тисячі вільних вакансій по всій Україні. Тож, мерщій приходьте до служби та обирайте собі підходящу роботу.

Закон о «евробляхах». Как растаможить авто по новым правилам?

В последний день работы парламента депутаты приняли в первом чтении два важных законопроекта: о снижении акцизов на импортные авто и усилении контроля за так называемыми «евробляхами». Эти долгожданные законы должны стать компромиссом между властью и владельцами автомобилей на еврономерах и наконец урегулировать проблему. В чем заключаются изменения и сколько будет стоить растаможка авто с иностранной […]

image image image image image

Консультація міністра

Пане міністре, вже кілька місяців не можу знайти роботу. Чи маю я право на допомогу по безробіттю?

Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення

Відповідно до «Положення про порядок призна-чення житлових субсидій», затвердженого постановою КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 (в редакції постанови КМУ від 27 квітня 2018 р. № 329), передбачено повернення до державного бюджету після закінчення опалювального сезону, житлово-комунальними підприємствами — надавачами послуг, невикористаних сум житлових субсидій.

Про оздоровлення та відпочинок дітей

Доводимо до відома мешканців Мелітопольського району, що в рамках Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, 

За сприяння служби зайнятості з початку року 16,5 тис. громадян знайшли роботу

Протягом січня-квітня 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 34,4 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 10,9% менше минулорічного показника.

Вниманию жителей улиц Казарцева и Гризодубовой!

Уважаемые абоненты! В связи с выполнением аварийно-восстановительных работ на водосетях 18.05.2018 с 9:00 до 18:00 будет отсутствовать водоснабжение по следующим адресам и учреждениям: — СШ №14; — СШ №15; — ул. Казарцева 6, 8, 10; — ул. Гризодубовой 51, 56, 58, 60.  

Президент подписал закон о присоединении громад к городам областного значения

4 мая Президент Украины Петр Порошенко подписал Закон о добровольном присоединении территориальных общин в города областного значения (законопроект №6466). Закон позволяет городам областного значения объединить вокруг себя соседние сельские и поселковые советы и стать центром объединенной громады без лишних бюрократических процедур — в том числе, без проведения выборов. «Наконец города областного значения смогут возглавить процесс […]

В Мелитополе полицейские установили обстоятельства взрыва в парке

Трое несовершеннолетних с помощью самодельного взрывного пакета взорвали дерево в парке железнодорожников в г. Мелитополе. В результате взрыва пострадавших нет. В отношении родителей правонарушителей составлены административные протоколы. 3 мая около 12:30 в Мелитопольский отдела полиции поступило сообщение о том, что в парке железнодорожников по улице Чайковского прогремел взрыв, в результате которого упало дерево, пострадавших нет. […]

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua