Управление Юстиции в Запорожской обл.

Министерство юстиции отвечает на вопросы

Шановний пане Міністре! Ми з сім’єю збираємося переїхати жити до іншого регіону, де моєму чоловіку запропонували постійну роботу. Наскільки проблемним буде змінити місце реєстрації, бо ми чули, що через зміни правил нині це складний процес?

Проект Закону

Проект Закону «Про внесення змін до Цивільного Кодексу України щодо припинення зобов’язання зі спливом строків позовної давності»

Як реалізувати своє право на інформацію?

Законом України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) передбачено можливість доступу до інформації, яка знаходиться у володінні органів державної влади та інших розпорядників публічної інформації, за запитом на інформацію.

image image image image image

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ВЕБ-ПОРТАЛУ

Шлюбом за законодавством України є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану. Шлюбні відносини в Україні врегульовані Сімейним кодексом України, а також іншими  законодавчими та нормативними актами, які, зокрема, визначають підстави та порядок виникнення шлюбу. Слід зазначити, що шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка. Право на шлюб […]

Порядок виконання рішень про стягнення коштів з державних органів

Законом України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», який набув чинності з 01.01.2013, встановлено гарантії держави щодо виконання судових рішень та виконавчих документів, визначених Законом України «Про виконавче провадження», боржниками за якими є державний орган.   

Підготовка осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)

Підготовка осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), складається з двох етапів

Сервіс СМС інформування

За ініціативою Міністерства юстиції України запроваджується сервіс смс інформування власників нерухомого майна.

Юстиція в процесі змін

В першому півріччі цього року була проведена децентралізація та демонополізація державної реєстрації бізнесу та нерухомості, було запроваджено принцип “екстериторіальності” та

Президентом України підписано новий «антирейдерський» Закон

28.10.2016 Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно і захисту прав власності»

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua