image image image image image

27 років незалежності: цифри та факти

24 серпня 1991 року у Києві було ухвалено історичний документ – Акт проголошення незалежності України. Юридично наша держава стала самостійною, але фактично – лише в останні роки. Які тенденції панують в економіці й суспільстві сьогодні, аналізував Центр громадського моніторингу та контролю.

Кожен має право на допомогу!

«Кожен має право на допомогу!» — саме під таким гаслом 14 та 16 серпня в Мелітопольському районному центрі зайнятості був організований та проведений семінар з питань «запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» за участю Громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя».  Наталя Заікіна (представник ГО, психолог даної ГО) в рамках інформаційної кампанії протидії торгівлі людьми […]

У Мелітополі поліцейські повернули викрадене майно мешканцеві Кривого Рогу

Працівники поліції групи реагування затримали двох зловмисників, які на Привокзальній площі в місті Мелітополь пограбували мешканця сусідньої області. Відкрито кримінальне провадження.

Уважаемые абоненты!

В связи с аварией на Новофилипповском водоводе 15.08.2018 в Мелитополе будет частично прекращена подача водоснабжения. Бригады АВР уже приступили к устранению аварийной ситуации. Завтра, 16.08.2018 с 6 и до 7 утра будет возобновлена подача воды в городе, затем аварийно-восстановительные работы продолжатся.  

«Уважаемые абоненты!

В связи с аварией на Новофилипповском водоводе 16.08.2018 жители многоэтажного сектора 3, 4, 5 этажей будут испытывать временные неудобства в части низкого давления подачи водоснабжения.

Про небезпечних тварин розповідає повчальний довідник

Збереження природних цінностей, дослідження навколишнього середовища, а також організація   безпечного відпочинку та туризму. Такі завдання перед собою ставить Приазовський Національний природний парк.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua