image image image image image

Мелітопольскі військові відзначили професійне свято

6 грудня у 44-тому гарнізонному будинку офіцерів Мелітополя відбулося урочисте святкування Дня Збройних сил України. Військовослужбовців від імені керівництва міста привітала заступник міського голови Світлана Бойко.

Волонтерство — це стан душі

5 грудня в Міжнародний день волонтера в краєзнавчому музеї зустрічали учнів 7 класу ЗОШ № 25, щоб розповісти про сутність волонтерського руху, його витоки та діяльність на території України як в минулі часи, так і зараз.

Міський бюджет-2019 б’є рекорди

7 грудня затверджено у багатьох напрямках рекордний бюджет Мелітополя на 2019 р. Це сталося на 45-тій черговій сесії міської ради. Депутати конструктивно та результативно розглянули основне питання порядку денного і не стали зволікати з рішенням.

Відповідальні перед людьми

7 грудня в Мелітопольському районі вітали працівників органів місцевого самоврядування: сільських голів, депутатів районної та місцевих рад. Саме вони опікуються розвитком підзвітних територій та представляють інтереси мешканців у вирішенні питань місцевого значення.

Подякували солдатам за службу

6 грудня в День збройних сил України військовослужбовців з частин, які дислокуються на території Мелітопольського району, привітали голова Мелітопольської райдержадміністрації Сергій Селевич та Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua