Все новости

Бабушка из Энергодара сдала в полицию арсенал оружия

Месячник добровольной сдачи оружия в Запорожской области принес весьма неожиданные результаты. Полицейские рассказали о первых успехах  этой акции. Так, в Энергодаре два местных жителя принесли два гладкоствольных ружья и 18 травматических и газовых пистолетов.

К Дню Победы ветераны получают одноразовые выплаты

Накануне 73-й годовщины Победы над нацизмом в Европе особое внимание уделяется социальной защите ветеранов Второй мировой войны, бойцов АТО и членов семей погибших. В этом году на единовременную выплату гражданам этой категории, которая традиционно осуществляется до 5 мая, из государственного бюджета направлено 50,5 млн. грн. 

Чи готова Україна до миротворчої місії ООН?

Східні території України потерпають від неоголошеної війни, яку розпалюють проросійські агенти і підтримує Москва з весни 2014 року. Чи будуть блакитні берети ефективними миротворцями на цій території, чи вони – лише інструмент політичної гри? Нижче ми вкажемо на основні підводні камені миротворчої місії ООН в Україні.

Ключові факти, які потрібно знати про реформу державного управління

У секторі реформування державного управління відбуваються непомітні, але дуже важливі процеси. Декілька міністерств вже запустили нові Директорати з оновленим штатом. Нові штати формують із державних службовцівз дуже високими зарплатами, але цікавіші події стосуються не зарплат – триває нова проєвропейська реформа державного управління. Ось декілька цікавих фактів про неї, які вам варто знати.

Захист медоносних бджіл від отруєнь

Під час широкого застосування хімічних препаратів у сільському і лісовому господарстві все гострішою стає проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь. Неконтрольоване застосування пестицидів, особливо на медоносних культурах, призводить до масової загибелі бджіл, які є запилювачами цих культур.

Американська музика за кордоном 2017–2018 рр.

Програма «Американська музика за кордоном»  була започаткована Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США в партнерстві з організацією «Американські голоси». Ця програма обміну допомагає пропагувати позитивний імідж США через мистецтво й музику і надає слухачам в інших країнах змогу безпосередньо спілкуватися з американськими виконавцями.

image image image image image

Боец с позывным «Май» подорвался на мине

8 апреля во время обстрелов в зоне АТО погиб мелитополец, участник «Самообороны Мелитопольщины», а позже военнослужащий Владимир Майборода с позывным «Май».

На центральных улицах ведут укладку асфальта

Ненастная погода перекроила планы городской власти по ремонту дорог. Однако уже 17 апреля работники ЧП «Асфальтобетонный завод» приступили к укладке нового асфальта на проспекте Б. Хмельницкого.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua