Все новости

Подведены итоги областной спартакиады среди сборных команд городов и сельских районов 2018 г

Мелитополь подтвердил свой статус самого спортивного города в Запорожской области. Подведены итоги областной спартакиады среди сборных команд городов,  сельских районов   и ОТГ под лозунгом «Здоровая молодёжь- здоровая нация -2018» , в которой приняло участие 17 команд Запорожского региона.

Відбувся І Регіональний туристичний зліт учнів

1-3 червня на навчально-польовій базі «Ромашка» вселі Богатир Якимівського району відбувся І Регіональний туристичний зліт учнів ської молоді області, організований МДПУ ім. Б. Хмельницького.

Був проведений обласнийзліт-змагання з пішохідного туризму середучнівськоїмолоді

З 29 по 31 травня 2018 року на територіїтурбази «Лиса гора», м. Василівкакомунальним закладом «Запорізькийобласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсійучнівськоїмолоді» Запорізькоїобласної ради (КЗ «Центр туризму» ЗОР) був проведений обласнийзліт-змагання з пішохідного туризму середучнівськоїмолоді.

презентація збірки поезії Володимира Мажури

17 червня в читальній залі Центральної міської бібліотеки М. Лермонтова відбулась презентація збірки поезії Володимира Мажури«Любовь и счастье редко совпадают…».Бібліотекарі підготували цікаву розповідь і мультимедійну презентацію про життя та творчість Володимира Івановича.

Пісня літа «Веселкової країни»

1 червня – Міжнародний День захисту дітей, і саме він став початком незвичайного оздоровчого літнього періоду для дітей Новобогданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. З 1 черня – 15 червня в школібуло організовано пришкільний майданчик «Веселкова країна» для дітей 1-4 класів.

Рейдовые бригады охраняют лесные массивы

Для предотвращения нарушений в лесном фонде в созданы постоянно действующие рейдовые бригады по охране лесных массивов. В их состав входят представители государственной лесной охраны и Главного управления Национальной полиции в Запорожской области.

image image image image image

Кафе, магазины и гостиницу спасатели хотят закрыть

18 июня начальник Мелитопольского горрайонного управления Госслужбы по чрезвычайным ситуациям (ГСЧС) Иван Пецух рассказал об итогах проверки мест большого скопления людей. В результате проверки несколько объектов спасатели хотят закрыть до устранения нарушений пожарной безопасности.

Зашел в маршрутку — готовь пятерку

С 15 июня стоимость проезда в маршрутных такси Мелитополя составляет 5 гривен — такое решение приняли члены исполкома Мелитопольского горсовета 14 июня.

Ціни на дитячий відпочинок зросли

Щороку влітку за рахунок державного, обласного та районного бюджетів оздоровлюються діти пільгових категорій та талановиті учні. 2018 не став винятком, але через високу ціну путівок вже менше малечі зможе оздоровитися безкоштовно.

Хроники четырех лет боев и сражений на Донбассе

«Война на востоке Украины — битва за независимость».  Под таким названием 14 июня в Мелитопольском городском краеведческом музе открылась выставка, посвященная событиям на Донбассе.

«Экипаж. Погибшие на своей земле»

Под таким названием 14 июня в воинской части А3840 прошел митинг памяти, посвященный четвертой годовщине гибели мелитопольских авиаторов экипажа Ил-76 и 40 днепровских десантников в небе над Луганском.

Віддають кров заради здоров’я людей

Напередодні Міжнародного дня донора, який щорічно відзначається 14 червня, у Палаці культури ім.  Т. Г. Шевченка відбулася урочиста зустріч пред-ставників Мелітопольської районної та міської влади, това-риства Червоного Хреста та медичних працівників з тими, хто здавав свою кров для порятунку людей, які опинилися в складній ситуації.

Вклонилися людям в білих халатах

В Мелітопольському районі вшановували медичних працівників, які щорічно відзначають своє професійне свято у третю неділю червня. На адресу лікарів, медсестер, фельдшерів, санітарів і всіх, хто пов’язаний з медициною, лунало чимало слів подяки.

Мультиварку вручили подписчице «Нового дня»

Как уже сообщалось на страницах «НД», во время празднования 95-летия газеты были разыграны призы для постоянных читателей. Одной из счастливых друзей издания стала Надежда Соломина, которая выиграла мультиварку.

Перед початком жнив треба врахувати все

Як отримати високий врожай та гарний прибуток в умовах нестабільної погоди нашого регіону? Ці та інші проблеми сільськогосподарської галузі вирішували керівники та агрономи Мелітопольщини під час традиційного семінару-наради з питань готовності збирання ранніх зернових культур в 2018 році, який відбувся на території ДП ДГ «Відродження».

Агрофорум: фермеры объединят усилия

15 июня в рамках проведения в Мелитополе ежегодного фестиваля «Черешнево» в Таврическом государственном агротехнологическом университете прошел первый в нашем городе торговый форум «АгротерриториЯ: Контрактная площадка для производителей и покупателей ягод, фруктов, овощей».

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua