Город

27 років незалежності: цифри та факти

24 серпня 1991 року у Києві було ухвалено історичний документ – Акт проголошення незалежності України. Юридично наша держава стала самостійною, але фактично – лише в останні роки. Які тенденції панують в економіці й суспільстві сьогодні, аналізував Центр громадського моніторингу та контролю.

До уваги учасників дорожнього руху

 У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на просп. 50-річчя Перемоги (від вул.Брів-ла-Гайард до вул. Гризодубової) з 08:00 17.08.2018 до 20.08.2018 включно буде перекрито рух транспорту.

Кожен має право на допомогу!

«Кожен має право на допомогу!» — саме під таким гаслом 14 та 16 серпня в Мелітопольському районному центрі зайнятості був організований та проведений семінар з питань «запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» за участю Громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя».  Наталя Заікіна (представник ГО, психолог даної ГО) в рамках інформаційної кампанії протидії торгівлі людьми […]

У Мелітополі поліцейські повернули викрадене майно мешканцеві Кривого Рогу

Працівники поліції групи реагування затримали двох зловмисників, які на Привокзальній площі в місті Мелітополь пограбували мешканця сусідньої області. Відкрито кримінальне провадження.

Уважаемые абоненты!

В связи с аварией на Новофилипповском водоводе 15.08.2018 в Мелитополе будет частично прекращена подача водоснабжения. Бригады АВР уже приступили к устранению аварийной ситуации. Завтра, 16.08.2018 с 6 и до 7 утра будет возобновлена подача воды в городе, затем аварийно-восстановительные работы продолжатся.  

image image image image image

«Уважаемые абоненты!

В связи с аварией на Новофилипповском водоводе 16.08.2018 жители многоэтажного сектора 3, 4, 5 этажей будут испытывать временные неудобства в части низкого давления подачи водоснабжения.

Головна мета — перемогти себе

10 серпня в Мелітополі відбулася 12 обласна спартакіада з рекреаційних видів спорту, під час якої свої сили випробовували люди з інвалідністю. В ній взяли участь шість команд зі всієї області, в тому числі і з Мелітопольського району.

Як зупинити «чорних» лісорубів?

В Мелітопольському районі браконьєри продовжують масово знищувати лісосмуги. Як боротися з правопорушниками і при цьому забезпечити селян дровами, обговорювали на зустрічі сільських голів, районного керівництва та поліції.

Определиться с выбором профессии помогают… полицейские

В 13 августа на встрече в Мелитопольском городском центре занятости инспектор по связям с общественностью управления патрульной полиции Запорожской области лейтенант Национальной полиции Александр Михайловский рассказал собравшимся о специфике работы, требованиях  к кандидатам, обучении, условиях трудоустройства в ряды патрульной службы Мелитополя.

Малые народы — большая история

В караимском интеркультурном центре «Кале» прошел социально-культурный форум «Три народа — один корень», посвященный Международному  дню коренных народов мира, который традиционно отмечается 9 августа.

На Грушевского было медово!

Это в более северных широтах может еще актуальна поговорка «Пришел Спас, готовь рукавички (шубу) про запас». У нас август, в свете последних погодных условий, можно считать «макушкой» лета, ведь впереди еще сентябрьский «бархатный» сезон. А сейчас самое время угощаться дарами щедрой земли — ягодами, фруктами, овощами. И, конечно же, наслаждаться медом.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua