Район

«Вдягатись взимку — берегти своє здоров’я»

Вплив на організм низьких температур, особливо якщо погода вітряна і волога, обумовлює ризик переохолодження й обмороження. При цьому наступає розлад кровообігу, спочатку шкіри, а потім і глибше-розташованих тканин.

Школьных лет чудесных череда

16 января в Новониколаевской школе было шумно и весело: учебное заведение отметило 30 лет со дня переселения в новое здание праздничным концертом, играми с аниматорами, поздравлениями и вручением подарков.

Пересчет цены за тепло. Кто снизил тарифы?

В конце года президент Владимир Зеленский поручил правительству снизить тарифы на тепло и горячую воду для украинцев. В ответ Кабмин утвердил постановление, позволяющее местным предприятиям уменьшить суммы платежек за декабрь. Как происходит перерасчет цены за тепло, и жители каких городов уже получили меньшие платежки за отопление, узнал Центр общественного мониторинга и контроля.

Запрошуємо взяти участь у Соціальному конкурсі журналістських матеріалів «Вони змогли: бізнес герої мого краю»

Всеукраїнський фінансовий сайт maanimo.com ініціює конкурс робіт «Вони змогли: бізнес-герої мого краю», завдяки якому ми прагнемо розповісти про найбільш успішні приклади підприємництва у вашому регіоні.

С любимой газетой на протяжении десятилетий: почему жители города и сел выбирают «Новый день»

Кому досталась микроволновка: редакция газеты разыграла приз среди своих подписчиков Череда новогодних и рождественских праздников завершилась, но время приятных сюрпризов продолжается. 15 января в редакции газеты «Новый день» состоялся розыгрыш главного приза — микроволновой печи от магазина «Евробыт. Техника из Европы» среди постоянных подписчиков горрайонной газеты.

Пасовища перетворилися на яблуко розбрату

Напередодні Нового року мешканців Борисівки Астраханської сільради лишили пасовищ для худоби. Самі ж селяни вимагали почути їх. Обурені люди у відчаї вийшли на протест 24 грудня та навіть погрожували в майбутньому вигнати корів на захоплені у них землі.

На чолі нових громад — досвідчені лідери

В Мелітопольському районі наприкінці 2019 року створені дві нові об’єднані територіальні громади — Семенівська та Новенська, обрані сільські голови та депутати сільрад. Після об’єднання в нову Семенівську сільську раду війшли населені пункти колишніх Семенівської, Новомиколаївської, Новгородківської та Поляновської сільських рад. Семенівським сільским головою обрано колишнього керівника Семенівської сільської ради Андрія Єрмоленка. У Новенську об’єднану територіальну […]

image image image image image

Закодоване телебачення: за що будуть платити українці?

З 20 січня глядачі супутникових антен втратять доступ до23 українськихканалів. Їхній сигнал буде закодовано. Майже шістьом мільйонам українців доведеться або платити за перегляд, або шукати альтернативу. Які канали зникнуть із вільного доступу і чому? На ці питання спробували відповісти експерти Центру громадського моніторингу та контролю.

Як відриті дані покращують життя українців

«Держава у смартфоні» потроху стає реальністю. За останні роки державні установи оцифрували та виклали у вільний доступ майже 20 тисяч різноманітних наборів даних. Тож сьогодні записатись до садочка, перевірити реєстрацію авто, передати покази лічильників чиобрати зручний громадський транспорт можна лише кількома кліками у телефоні. Як політика відкритих даних змінюєжиття суспільства, з’ясував Центр громадського моніторингу та […]

«Доступні ліки» поруч. Як знайти аптеку онлайн?

В Україні запрацював онлайн-інструмент для пошуку аптек, які працюють за урядовою програмою «Доступні ліки». Сервіс показує всі аптеки держпрограми в радіусі 7 кілометрів від медичного закладу. Як працює карта, які переваги дає і які зміни очікують на держпрограму наступного року, дізнавались наші експерти.

Аисты на Новый год

В городском и районном роддомах появились первые новорожденные 2020 года Рождение ребенка — волнительное событие для каждой семьи. И особенно, если оно выпадает на праздничный день — такой, как Новый год: вдруг что-то пойдет не так? Но в этом году все у всех прошло благополучно, хотя и не без неожиданностей.

Ветеран утро начинает … со сложной зарядки

Чтобы узнать секрет счастливой жизни, почерпнуть заряд бодрости и понять, что такое настоящий патриотизм, далеко ходить не надо. Достаточно пообщаться с ветераном войны Григорием Самойленко. Стройный, бодрый, с прекрасным чувством юмора Григорий Васильевич охотно делится воспоминаниями о своей жизни: страшные годы голода, оккупация родного села немцами, военные дороги от Балаклавы до Порт-Артура, семья, развод и […]

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua