Район

Захист медоносних бджіл від отруєнь

Під час широкого застосування хімічних препаратів у сільському і лісовому господарстві все гострішою стає проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь. Неконтрольоване застосування пестицидів, особливо на медоносних культурах, призводить до масової загибелі бджіл, які є запилювачами цих культур.

Тополь рухнул на крышу пятиэтажки

  9 апреля во время сильного штормового ветра на пятиэтажный дом № 62 на ул. Гризодубовой упал тополь, повредив крышу. К счастью, никто не пострадал.

Обновят дорогу на Красной Горке

С начала апреля на ул. Лермонтова (от ул. Героев Крут до ул. Николая Филибера) подрядчики приступили к капитальному ремонту участка дороги. До ремонта водители единственного здесь маршрута №18 отказывались ездить по улице с разбитым дорожным покрытием. О том, как долго продлятся работы, 4 апреля рассказали представители городской власти.

Обиратимуть селищного голову нової громади

29 квітня відбудуться вибори депутатів селищної ради та селищного голови Мирненської селищної об’єднаної територіальної громади. У нову територіальну одиницю увійдуть селище Мирне Мирненської селищної ради та села Новопилипівка, Соснівка, Оленівка, Тихонівка Новопилипівської сільської ради.

Реальная польза весеннего забега

6 апреля в Мелитополе прошел День здоровья, в рамках которого был также объявлен сбор средств для двух больных маленьких девочек. Во время акции горожанам удалось собрать 7723 грн. на лечение Маргариты Шкуренковой из Мелитополя, страдающей муковисцидозом, и Арины Мовчан из Данило-Ивановки, живущей с врожденным пороком сердца.

image image image image image

Перша збірка українською мовою

5 квітня побільшало на одну поетичну збірку українською за авторства мелітопольського журналіста та літератора Олександра Андрущенка. В ній можна знайти вірші про наших військових, про неймовірну українську природу та ліричні рядки, які присвячені батькам і коханню.

Увеличение перечня админуслуг

С целью улучшения качества предоставления административных услуг, а именно: возможности получать наиболее популярные услуги в едином месте, решением 38 сессии Мелитопольского городского совета VII созыва от 30.03.2018 № 12 расширен спектр социальных услуг, которые предоставляются через Админцентр Мелитополя.

В выходные дни вокруг Хортицы будет ходить речной трамвай

7 апреля открывается сезон речной навигации: горожан зовут прокатиться вокруг Хортицы. Предварительно организаторы также обещают экскурсии 8, 14 и 15 апреля. За пару часов удовольствия придется заплатить больше 100 грн.

На лечение режиссера собрали крупную сумму

30 марта в ДК им. Т.Г.Шевченко прошел благотворительный концерт,  сборы от которого поступили на срочное лечение главного режиссера города, руководителя народного театра драмы и комедии «Время» Бориса Туменко.

Цікаві змагання юних пожежних

27 березня в Костянтинівському район-ному навчально-виховному об’єднанні № 1 «Таврія» відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

Табір  «Чайка» занепадає

Минулого року  на охорону майна давно недіючого оздоровчого табору «Чайка», що знаходиться в Алтагирі,  з бюджету району витратили близько 130 тис. грн.,  а депутати за цей час так і не визначилися з подальшою долею цього закладу.

Промінівці раділи «Сонечку»

«Сонечко». Таку назву має новий дошкільний заклад, який відкрили в с. Промінь 30 березня. Поки що установа розрахована на 25 малюків, відвідуватимуть її діти  з населених пунктів всієї сільської ради. Ця подія стала справжнім святом для дорослих і дітей, бо дитсадок на території сільської ради не працює з 2005 року.

Вирішували проблеми сиріт

Тридцятьох мешканців Мелітопольського району, які ухилялися від виконання своїх батьківських обов’язків, у 2017 році було притягнуто до адміністративної відповідальності.

К осени появятся коммунальные автобусы

Вопрос покупки коммунального транспорта городская власть пытается решить уже несколько лет. Ведь именно коммунальные перевозчики смогут создать конкуренцию частникам и показать чистую работу на городских маршрутах.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua