Район

Відбувся І Регіональний туристичний зліт учнів

1-3 червня на навчально-польовій базі «Ромашка» вселі Богатир Якимівського району відбувся І Регіональний туристичний зліт учнів ської молоді області, організований МДПУ ім. Б. Хмельницького.

Був проведений обласнийзліт-змагання з пішохідного туризму середучнівськоїмолоді

З 29 по 31 травня 2018 року на територіїтурбази «Лиса гора», м. Василівкакомунальним закладом «Запорізькийобласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсійучнівськоїмолоді» Запорізькоїобласної ради (КЗ «Центр туризму» ЗОР) був проведений обласнийзліт-змагання з пішохідного туризму середучнівськоїмолоді.

Пісня літа «Веселкової країни»

1 червня – Міжнародний День захисту дітей, і саме він став початком незвичайного оздоровчого літнього періоду для дітей Новобогданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. З 1 черня – 15 червня в школібуло організовано пришкільний майданчик «Веселкова країна» для дітей 1-4 класів.

Зашел в маршрутку — готовь пятерку

С 15 июня стоимость проезда в маршрутных такси Мелитополя составляет 5 гривен — такое решение приняли члены исполкома Мелитопольского горсовета 14 июня.

Віддають кров заради здоров’я людей

Напередодні Міжнародного дня донора, який щорічно відзначається 14 червня, у Палаці культури ім.  Т. Г. Шевченка відбулася урочиста зустріч пред-ставників Мелітопольської районної та міської влади, това-риства Червоного Хреста та медичних працівників з тими, хто здавав свою кров для порятунку людей, які опинилися в складній ситуації.

Вклонилися людям в білих халатах

В Мелітопольському районі вшановували медичних працівників, які щорічно відзначають своє професійне свято у третю неділю червня. На адресу лікарів, медсестер, фельдшерів, санітарів і всіх, хто пов’язаний з медициною, лунало чимало слів подяки.

image image image image image

Перед початком жнив треба врахувати все

Як отримати високий врожай та гарний прибуток в умовах нестабільної погоди нашого регіону? Ці та інші проблеми сільськогосподарської галузі вирішували керівники та агрономи Мелітопольщини під час традиційного семінару-наради з питань готовності збирання ранніх зернових культур в 2018 році, який відбувся на території ДП ДГ «Відродження».

В рамках «Олимпийского лета» в Кирилловке прошел областной турнир по футболу

«Олимпийское лето» — под таким лозунгом КЗ «Областной центр физического здоровья населения« Спорт для всех» Запорожского областного совета проводит ряд спортивно-массовых мероприятий.

Фестивальное меню: море встреч и море Азовское

Как преподнести украинцам курортный Бердянск «на блюдечке»? Соседям Мелитополя по карте посчастливилось жить на берегу Азовского моря. Но ежегодно в летний сезон Бердянск становится «резиновым», принимая в свои объятия — на базы отдыха, в санатории, пансионаты, шикарные отели и «скворечники» в частном секторе тысячи отдыхающих со всей страны и немножко из-за рубежа.

Враховувати ризики сезону спеки

Наразі на Мелітопольщині сталося 145 пожеж, загинули 4 людини. За аналогічний період минулого року кількість загорянь була трохи нижчою — 133 випадки.

Нова амбулаторія на місці колишніх руїн

Затишна палата денного стаціонару, лікарські кабінети, нове обладнання. Саме такий вигляд має відбудована амбулаторія сімейної медицини у селі Нове, яку 11 червня  презентували громадськості.

За субсидиями стоят длинные очереди

С 1 мая государственную помощь на оплату жилищно коммунальных услуг приостановили всем получателям. Чтобы возобновить выплаты, необходимо заново обращаться в соцзащиту.  Именно поэтому горожане и жители района изо дня в день штурмуют отделения соцзащиты, чтобы переоформить субсидии.

Идеи работают для детей

Супруга Президента Украины Марина Порошенко ознакомилась, как воплощаются в жизнь в Мелитополе ее инициативы развития инклюзивного образования

Горбольницу № 2 возглавит Лилия Дырина

7 июня начальник городского отдела здра-воохранения Лариса Сапрыкина подписала контракт с победителем конкурса на замещение вакантной должности главного врача КУ «Центр первичной медико-санитарной помощи №2» — Лилией Дыриной.

Ріку Молочну атакує холерний вібріон

З року в рік в річці Молочній виявляють холерний вібріон нео-першої групи. 2018 не став винятком, з 1 червня епідеміологи моніторять якість води у водоймищах і, на жаль, ситуація  не покращується.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua