image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Держземагентстві новий голова

12:52 16.04.2014

Я зроблю все можливе, щоб повернути вкрадене державі та людям, – новий Голова Держземагентства Сергій Рудик

У п’ятницю представлено Голову Державного агентства земельних ресурсів України Сергія Ярославовича Рудика. Першочерговим завданням нової команди стане забезпечення прозорості земельних відносин та ліквідація джерел корупції, – саме такі пріоритети окреслив новий очільник земельного відомства. Зокрема, він наголосив, що в складних умовах економічної кризи та зовнішньої загрози необхідно налагодити роботу Держземагентства таким чином, щоб громадяни могли відчути зміни й розраховувати на допомогу і якісне обслуговування.

“Мій критерій простий: усе що вкрадено маємо повернути  державі та людям. Все, що законно придбано, як у будь-якій цивілізованій країні, має працювати на могутність нашої держави та добробут народу”, – заявив Сергій Рудик.

Голова Держземагентства також наголосив на необхідності зменшення контакту по лінії чиновник-громадянин. “Де немає прямого спілкування, там немає корупції. Цей принцип успішно діє в усіх країнах ЄС. Тому зараз нам необхідно на законодавчому рівні врегулювати, щоб громадянин міг одержувати кадастрові послуги в режимі он-лайн. Такий законопроект буде підготовлено вже в травні 2014 року”, – зауважив керівник земельного відомства. Ще одним пріоритетом стане врегулювання прозорості механізмів управління та відчуження земель державної власності.

Сергій Ярославович зазначив, що працює в органах державної влади з 1996 року. Відсутність досвіду роботи у сфері земельних відносин вважає в якійсь мірі перевагою, оскільки галузь потребує нового погляду зі сторони, а для справжнього фахівця зміна напрямку діяльності є навіть корисною. Новий керівник пообіцяв об’єктивно оцінити попередні здобутки та недоліки в роботі Держземагентства.

Сергій Рудик заявив про необхідність співпраці та тісної взаємодії з громадськістю, а також про готовність спільно реалізовувати конструктивні пропозиції.

Прес-служба Держземагентства України