image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Турбота про довкілля – благородна справа

20140403_103143 (Копировать1)12 квітня учні Костянтинівського ліцею «Ерудит» взяли участь у Дні довкілля, який проводився на всій території Мелітопольського району.

Хто не знає слів маленького принца, героя Сент-Екзюпері: «Підвівся вранці, умився, опорядився — і відразу ж упорядкував свою планету». В суботу 12  квітня проходив День Довкілля у селі Костянтинівка.

Природа – середовище, у якому ми живемо. Вона піклується про нас, дає нам усе необхідне. Природа – дім людини. Як дбайливі господарі,  ми повинні дбати про неї.

Благоустрій території – справа не одного дня, але один день — 12 квітня —  видався особливим. Працювали всі, починаючи від директора ліцею і закінчуючи пересічним робітником, усі долучилися до справи благоустрою і озеленення територій ліцею та села. Біля будівлі ліцею, на вулицях та провулках, поблизу ліцею, у шкільному парку – скрізь кипіла активна робота. Учасники  екологічної акції прибирали території від сміття — пластикових пляшок та іншого непотребу, садили дерева і квіти, обгороджували мурашники  тощо.20140403_102958 (Копировать1)

Учні середньої ланки  дружно садили берізки та липи, горіхи та клени,  яблуні, черешні, вишні. До учнів приєднувались батьки, беручи участь в акції “Посади своє дерево”. Цього  року загалом учні  ліцею  висадили більше ста дерев та 40 кущів, створили 15 нових квітників.

А от учні початкових класів разом зі своїми наставниками садили плодові дерева у шкільному саду та на подвір’ї  ліцею. Особливо цікаво садити своє перше дерево було першокласникам. Можливо, з цього деревця розпочнеться стежка справжнього любителя природи, природолюба, а може, навіть науковця.

За таку  благородну справу природа може сказати юним натуралістам тільки “Дякую!!!” Продовжили  школярі День довкілля  вже в своїх оселях та садах.

Книш Ірина, педагог-організатор