image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Зробили чистішим рідне село

15:19 16.04.2014

Минулого тижня мешканці сіл району активно долучалися до прибирання територій населених пунктів.  зробили2

зробилиНовопилипівський сільський голова Віктор Федорченко розповів, що два тижні поспіль всі мешканці населених пунктів сільської ради прибирали прилеглі лісосмуги, осторонь ніхто не лишився. Також він підкреслив, що велику допомогу надали підприємства: агрофірма «Агройл», Мелітопольський райавтодор, ДП «Мелітопольське лісомисливське господарство». Також долучилися всі приватні підприємці, що працюють в Новопилипівській сільраді.

зробили3Цього року в селі проводиться реконструкція меморіалу воїнам, що загинули під час визволення Тихонівки від фашистських загарбників в роки Великої Вітчизняної війни. Ремонт проводиться з ініціативи та при грошовій участі самих тихонівців.

Завзято працювали і учні Тихонівської школи. За словами директора навчального закладу Наталії Лисенко, школярам вдалося чимало зробити для озеленення подвір’я школи та  для наведення ладу на території села. Цієї весни школярі висадили 125 кущів троянд та 25 дерев. У рамках місячника благоустрою учні планують зі сміття зробити декоративні вироби, так пластмасові пляшки перетворяться на квіти, а з автомобільних шин зроблять клумби.зробили4

Новопилипівський сільський голова Віктор Федорченко за-значив, що суботники відбулися у всіх селах сільради. Він наголосив, що такі заходи є традиційними, а восени планується продовжити озеленіння населених пунктів.