image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Озеленяли подвір’я закладу

15:23 16.04.2014

Напередодні Дня довкілля у Терпіннівській школі-інтернаті висадили 153 саджанці дерев. Посадковий матеріал безкоштовно надало державне підприємство «Мелітопольське лісомисливське господарство».озеленяли 

Директор підприємства Андрій Приходько розповів, що лісгосп кожного року виділяє саджанці для навчальних закладів та державних установ під час акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».озеленяли2

Діти разом із педагогами висадили близько 13 різновидів хвойних та листяних порід. Серед них: ялівець, туя, береза, клен, черемха.

За словами виконуючої обов’язки директора школи Марини Шевчик, дерева на території навчального закладу вже тривалий час потребували оновлення, тому вона звернулася про допомогу до лісомисливського господарства, де їй радо допомогли.

Марина Шевчик зазначає, що надалі вихованці закладу доглядатимуть за висадженими деревами.озеленяли3

До висадки саджанців долучився й депутат районної ради Валерій Анєнко, який підтримав починання вихованців школи власним прикладом. На думку народного обранця, такі заходи важливі для кожного з нас, бо допомагають нам ще більше любити природу та свій край.

По завершенні озеленення території закладу, Марина Шевчик вручила подяки всім, хто допоміг навчальному закладу у проведенні екологічного заходу.