image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Кращі читацькі щоденники в області

В Запорізькій обласній бібліотеці для дітей  «Юний читач» відбувся третій етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач року-2014».

В конкурсі взяли участь дівчата із с. Семенівки Пльохова Ганна — учениця 6 класу і Краснікова Вікторія — учениця 7 класу, переможиці другого етапу конкурсу «Кращий читач Мелітопольського району — 2014».OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Конкурс проходив дуже цікаво: перший етап був письмовий, після нього в фінал вийшло всього 9 дітей, серед них була і наша Аня Пльохова. Другий етап був набагато складнішим, треба було відповісти на отримане питання. При цьому зверталася увага на культуру мовлення, ерудицію, артистизм. Аня заслужено здобула третє місце і отримала диплом.

Краснікова Вікторія теж отримала диплом за кращий читацький щоденник. Взагалі, щоденники наших дівчат були названі кращими в Запорізькій області. Дівчата отримали гарні подарунки, завдяки організаторам конкурсу побували у Запорізькому музеї зброї та подивилися виступ циркових аматорів. Додому приїхали дуже щасливі і сповнені надії взяти участь у конкурсі наступного року.

Семенівська бібліотека-філія № 17 висловлює подяку адміністрації Семенівської сільської ради за надану допомогу в участі у конкурсі  «Кращий читач року-2014», а також дітям-учасникам та їх батькам.

Пльохова І., бібліотекар Семенівської б/ф №17