image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Втрата становить майже 95 %

14:52 23.04.2014

З 29 березня по 4 квітня в Мелітополі спостерігалося зниження температури повітря до мінусових відміток. Цей факт негативно вплинув на врожайність фруктових дерев. Докладніше про це розповів директор державного підприємства дослідне господарство «Мелітопольське» Володимир Сенін.

втрата«Зниження температури призвело до значного підмерзання цвітучих генеративних органів черешні. На сьогоднішній день вже можна сказати, що втрата врожайності в Мелітополі, по всіх сортах черешні, складає 85-95%. Тому розраховувати на більш-менш достатній врожай не доводиться», — розказав він.

Тепер садівники Мелітополя чекають, коли мине період цвітіння, щоб остаточно оцінити ситуацію з врожаєм. Якщо зав’язь буде продуктивною, то вона буде рости, за інших обставин вона буде дрібною і одразу осиплеться.

Значно кращий стан справ у питанні врожайності дерев персика та абрикосу. Ці культури є більш стійкими до морозів. Процент бруньок, які пережили морози, складає близько 50%. Ця цифра дає підстави очікувати врожай на достатньому рівні.

Також директор дослідного господарства проінформував, що роботи з градозахисту вцілілої частини врожаю проводитися не будуть. Все обладнання для цієї роботи знаходиться на території Автономної республіки Крим і, через політичну ситуацію, наразі недоступне.