image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Урок пам’яті

11 квітня у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбувся урок пам’яті, присвячений Міжнародному дню звільнення в’язнів фашистських концтаборів.урок

Запрошені учасники заходу — учні восьмих класів спеціалізованої школи № 25 міста Мелітополя дізналися про історію цього дня, про окремі сторінки, пов’язані зі створенням системи концентраційних таборів на території Німеччини після приходу до влади Гітлера, а також на територіях інших держав, окупованих фашистами.

Від наукових співробітників музею шкільна молодь почула історії з життя мелітопольців, які за тих чи інших обставин потрапили за колючий дріт концентраційних таборів і дивом вижили на такій «території смерті».

Зокрема, про життя в’язня табору Мітельбау-Дора Івана Васильовича Зінченка. Крім того, школярам розповіли також і про трагічну долю радянських військовополонених, і про наших сміливих краян, які допомагали рятувати полонених військових Червоної Армії від знищення їх нацистами. Учні дізналися також про малолітніх в’язнів фашистських концтаборів, які мешкають зараз у Мелітополі. Наприкінці зустрічі всі присутні вшанували пам`ять всіх жертв нацизму хвилиною мовчання.