image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Стажування у Франції

jReY3fO5STY (Копировать1)Що може бути краще, ніж поїздка до Франції на стажування? Адже ця поїздка для кожного студента є чимось новим і незвичайним, а найголовніше – дуже важливою подією в житті. Для молоді з амбіціями стажування – це гарна стартова сходинка. По закінченні ВНЗ такі випускники мають непоганий життєвий досвід, більш самостійні, легше адаптуються до нового середовища і стають більш цілеспрямованими.

Франція завжди вабила до себе туристів зі всього світу. Королівські замки, багата історія і культура, мальовничі пейзажі, затишні провінційні містечка – це магніт для туристів, охочих отримати незабутні враження.

Чого тільки коштує одна згадка про Париж – місто кохання! Тут можна відвідати кав’ярні  на Монмартрі, насолодитися вишуканою французькою кухнею в кращих ресторанах, спробувати смак справжнього французького сиру.

Це країна численних свят і фестивалів. Тут ніколи не замовкає музика і не закінчуються розваги. Франція – це країна з багатющими культурними традиціями і з найстаршими, всесвітньо відомими університетами. Франція – це країна, в якій освіта дуже демократична і доступна для закордонних студентів, а також відповідає найвищим і суворим європейським стандартам якості.

На стажуванні у Франції у мене була можливість вчитися в садівничому Ліцеї міста Блуа разом з французькими студентами 2 і 3 курсів. Тут я відвідувала різні курси: еко-комерція, управління торгівлею, культурне різноманіття, садівництво, а також заняття спортом. Але більшою радістю для мене були курси, пов’язані з моєю спеціальністю, тому що на цих заняттях я отримала багато нових знань і доповнила старі. Заняття я відвідувала двічі на день, які тривали від однієї до двох годин і не завжди з перервами.

Також на одному з предметів ми зі студентами готувалися до конкурсу, де потрібно було вигадати будь-яку аплікацію з гарбуза, квітів, каштанів та жолудів. Було дуже весело, тому що їхнє навчання – це не монотонні лекції та писанина, а різноманітне проведення часу.

Навчання з французькими студентами проходило дуже цікаво. Заняття базуються на спілкуванні з викладачем та невеликій кількості самостійних робіт. Домашніх завдань студентам задавали небагато, але вони з відповідальністю їх виконували. На заняттях студенти були дуже уважні і не відволікалися. Вони мали спеціальну папку, в якій знаходилися різні предмети. У них зошити, як альбоми, з розкресленими клітинами.

У кожній групі навчалися по 12-14 осіб, тому аудиторії у них невеликі. Як у всіх іноземних фільмах, які ми дивимося, кожен студент сидів за окремою партою.

На навчання студенти ходили в звичайному одязі: джинси, кофта, кросівки. Дуже рідко можна було побачити дівчат на підборах, із яскравим макіяжем. Зате хлопці дуже любили робити всілякі зачіски та укладки.

Садівничий ліцей – це одна велика будівля. На першому поверсі знаходилися аудиторії для навчання, аудиторії для розваг з більярдом та телевізором, а також їдальня. Другий поверх – це кімнати, де жили студенти. Тому похід на навчання не займав багато часу.

Французька кухня – це одна з найкращих, незвичайних і смачних кухонь в усьому світі. Французькі страви незвичайні, елегантні і володіють своїм витонченим шармом. Навіть у самій звичайній їдальні їхня їжа була бездоганною і дуже смачною. Приходячи до їдальні, можна було брати будь-яку їжу у необмеженій кількості. Це – перші страви, різноманітні салати, сири і йогурти, а також велика кількість фруктів.

Французькі студенти дуже веселі, енергійні і рухливі люди. Іноді з дівчатками ми ходили в спеціально відведену аудиторію, де можна співати, грати на барабанах, гітарі та інших інструментах.

Навчання іноземною мовою видалось нелегкою справою, проте пізнавати нове було дуже цікаво і весело. Адже завдяки великому іншомовному спілкуванню зі студентами та викладачами я вдосконалювала свою французьку мову, пізнавала їхню культуру та традиції, розширювала свій світогляд і знайшла нових друзів. Все це посилило мою мотивацію поглибити рівень іноземної мови з метою подальшої поїздки до Франції.

Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету, безумовно, можуть навчатися із французькими студентами, адже вони мають не нижчий рівень знань, а в чомусь навіть вищий!

Навчання за кордоном дає нові знання і новий досвід, які обов’язково знадобляться у майбутньому, а також, безсумнівно, розширює світогляд  людини. Таврійський державний агротехнологічний університет дає унікальну можливість вчитися в політехнічному інституті в Ла Саль Бове, що є гарною перспективою в майбутньому.

Є дуже багато плюсів навчання за кордоном: інтеграція в європейську систему освіти, прекрасна мовна практика, отримання диплома міжнародного зразка, який дає можливість у разі наявності зарубіжного професійного досвіду влаштуватися на роботу у будь-якій країні, можливість жити за кордоном і працювати за фахом або ж відкрити свою справу і побудувати чудову кар’єру.

Кожна людина вирішує, де їй жити та працювати: за кордоном чи на батьківщині. Але очевидно, що навчання за кордоном є великим шансом реалізувати себе повною мірою. Стажування – це реальний шанс подружитися з представниками інших народів і культур, а також попрактикуватися у спілкуванні французькою мовою.

Студентка ТДАТУ Ірина Супруненко