image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Місячник цивільної оборони

Згідно з планом підготовки працівників школи, вчителів та учнів з цивільної оборони на 2014 рік та з метою практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів та постійного складу школи від надзвичайних ситуацій 25 квітня у школі було проведено «День цивільної оборони».мисячник

Для учнів були проведені інформаційно-роз’яснювальна робота щодо вивчення правил безпеки під час надзвичайних ситуацій, позакласні навчальні заняття щодо правил пожежної безпеки,видів вогнегасників та їх складу, заняття з правил користування засобами індивідуального захисту та інформ-дайджести на тему: «Надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру». Захоплюючим змаганням «брейн-ринг» став для учнів 9 класу за темою «Правила пожежної безпеки». Бібліотекар школи організував тематичну виставку літератури. Для малечі  пізнавальними стали заняття з правил   пожежної безпеки під назвою «Обережно! Пожежа!» та правил дорожнього руху, участь у виставці малюнків та плакатів з теми «Пожежа в домі», «Надзвичайні ситуації». Не менш цікавими були виступи агітбригад юних інспекторів руху та дружин юних рятівників та шкільний захід, присвячений 28-ої річниці катастрофи на ЧАЕС.

25 квітня колективом школи проведено відпрацювання планів евакуації на випадок виникнення надзвичайної ситуації та практичні заняття з надання першої медичної допомоги та використання засобів індивідуально захисту.

Гречана І.Ю., ЗДНР Новобогданівської школи