image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Взаємодія дитячого садка та школи

Одним з пріоритетів державної політики в розвитку дошкільної освіти є рівний доступ до якісної освіти, який забезпечується дошкільними навчальними закладами та іншими формами здобуття дошкільної освіти.взаемодия

Завдяки змінам чинного законодавства передбачено обов’язковість дошкільної освіти дітей старшого дошкільного віку. Основною метою цього нововведення є створення рівних стартових умов для дітей п’ятирічного віку до майбутнього навчання в школі, формування шкільної зрілості. На базі Новобогданівської ЗШ І -ІІІ ступенів вже третій рік працює група короткотривалого перебування дітей 5-річного віку «Нулик».

Вчителі та вихователі Новобогданівського освітнього округу творчо і активно працюють над забезпеченням принципу «Наступності». Цього року з дитячого садка «Малятко» до школи прийдуть 13 вихованців, з групи «Нулик» при Відродженській ЗШ — 5 дітей, а з групи «Нулик» при Новобогданівській ЗШ — 27 дітей. Традиційно у квітні проводяться взаємовідвідування занять вчителями майбутніх першокласників та вихователями,   які готують малечу до вступу в 1 клас.

24 квітня вихователь Поправко І.Г. презентувала заняття з математики у групі «Нулик» при Новобогданівській ЗШ. Воно було дуже змістовним і цікавим, вихованці показали свої здібності з математики: вставляли у рядок пропущені цифри, шукали сусідів цифр, рахували овочі та фрукти, домальовували потрібну кількість горошинок, також розв’язували задачі та приклади. При цьому вихованці демонстрували добре володіння арифметичними знаками. Побували діточки і у ролі кухарів. Вони варили суп та компот, обирали потрібні складові для цих страв і рахували їх.

Після заняття пройшло обговорення, яке відбулось у доброзичливій атмосфері. Поправко І.Г. проаналізувала заняття. Некрасова Л.І., вчитель початкових класів, надала методичну допомогу вихователю. Сподіваємось, що навчання майбутніх школярів у 1 класі буде таким же цікавим та змістовним.

Гречана І.Ю., ЗДНР Новобогданівської ЗШ; Овечко О.І., завідуюча ДНЗ «Малятко»