image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Було мало — стане ще менше

14:55 30.04.2014

24 квітня була проведена тридцять четверта сесія Мелітопольської районної ради шостого скликання. На початку заходу депутат Запорізької обласної ради Геннадій Шанін вручив окремим місцевим депутатам державні та обласні відзнаки за заслуги перед районом.було мало

Основним питанням, внесеним до порядку денного, стало обговорення та внесення змін до бюджету району. З цього питання звітувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталя Супрун.

було мало2«В цілому бюджет Мелітопольського району виконано на 110,6%. Протягом першого кварталу 2014 року до загального фонду районного бюджету надійшло близько 3 мільйонів власних доходів, що становить 108% місячного росту.», — зазначила Наталя Супрун

Також вона доповіла про зміни до закону України про бюджет, які торкнуться місцевої скарбниці. Згідно з цим законом видатки на всі місцеві ради району буде скорочено на 817 тисяч гривень, витрати на Центральну районну лікарню та Центр первинної медико-санітарної допомоги зменшаться на понад півмільйона. У зв’язку з введенням режиму тотальної економії найближчим часом доведеться затягнути паски і працівникам соціальної сфери.

«По соціальному захисту скорочення склало 710,1 тис. грн., в тому числі зменшено видатків на забезпечення діяльності фахівців з соціальної роботи у регіонах на суму 675,5 тис. грн. По установах культури скорочено 100 тис. грн., в тому числі по районних установах 47,7 тис. грн.», — проінформувала Наталя Супрун

Також одним із питань сесії стала пайова участь замовників будівництва у розвитку інженерно-транспортної то соціальної інфраструктури району. Доповідав з цього питання начальник відділу містобудування та архітектури Андрій Здоріченко.

Бурхливе обговорення викликало звернення депутатів Мелітопольської районної ради до голови Верховної Ради Олександра Турчинова.

«З 1 травня сектор діяльності районних центрів зайнятості значно скорочується. На думку наших депутатів, це неправильно і метою цього звернення є прохання відмінити частково або повністю рішення з цього питання, — зазначив голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко.

Впродовж сесійного засідання депутати розглянули та ухвалили рішення з одинадцяти питань порядку денного. Окрім бюджетних уточнень, депутати ухвалили програми оздоровлення та харчування дітей в літній період, затвердили нормативно-грошову оцінку земельних ділянок під ведення приватної підприємницької діяльності, а також уточнили перелік комунального майна, що підлягає прискореному продажу. Після розгляду кількох депутатських звернень, засідання сесії було оголошене закритим.