image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День Перемоги в селі Костянтинівка

15:37 14.05.2014

9 травня мешканці села Костянтинівка святкували День Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні. Ветерани, керівництво та жителі села пройшли маршем від місцевого будинку культури до братського кладовища, де відбувся урочистий мітинг з нагоди свята. З цим знаменним днем всіх присутніх привітав Костянтинівський сільський голова Леонід Біленький.

день перемоги Костянт3У своїй промові він згадав, який вигляд мало село під час окупації, та відзначив, що перемога у цій війні була здобута великою ціною багатьох людських життів.

день перемоги Костянт2«В 43-ому році наш населений пункт було повністю знищено. Цю землю обороняли та визволяли наші ветерани Великої Вітчизняної війни. Зараз ми знаходимося біля братської могили, де поховані герої, які ціною свого життя захищали рідну землю. Ми зобов’язані приходити на ці місця кожного разу й шанувати їх пам’ять», — сказав Леонід Біленький.

Також слова подяки ветеранам висловив депутат Мелітопольської районної ради Валерій Анєнко. Він подякував ветеранам за мужність, патріотизм та віру, завдяки яким була здобута ця велика перемога.

Зараз у Костянтинівці мешкають десять учасників бойових дій. Депутат Костянтинівської сільської ради, ветеран Віктор Головачов поділився спогадами про найбільш пам’ятний для нього день — початок війни.день перемоги Костянт

«Я добре пам’ятаю перший день війни. Тоді я був ще зовсім підлітком. Рівно о шостій годині ранку я побачив велику кількість літаків, що прямували на схід. А вже через годину було офіційно об’явлено про початок війни. Так і закінчилося моє щасливе та безтурботне дитинство», — розказав ветеран.

день перемоги Костянт4Ще один ветеран з Костянтинівки, Володимир Шамрай, також згадав роки війни та свій довгий і складний шлях до Берліна.

«Я пройшов війну від самого початку в 41-ому до переможного кінця. За цей час я встиг взяти участь у бойових діях в різних куточках землі — від Кавказу і до самого Берліна», — поділився спогадами Володимир Шамрай.

По закінченні урочистого мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до братської могили. Після цього всі бажаючі мали змогу скуштувати фронтової каші, якою пригощали на організованій у цей день польовій кухні.