image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відзначили свято Науки

16 травня в Таврійському державному агротехнологічному університеті пройшло засідання на честь Всеукраїнського дня науки. В урочистому заході взяли участь керівники міста та області, представники ректорату та професорський склад університету.

видзначили2В першу чергу, присутні були запрошені до оглядового майданчику, де проректор з наукової роботи Володимир Надикто продемонстрував матеріально-технічну базу університету.

«Ми уклали два договори з заводами України, згідно якими вони нам надали найновіші зразки техніки. На них ми навчаємо майбутніх спеціалістів», — відзначив він.

видзначилиТакож проректор відзначив високий рівень науково-дослідницької діяльності університету за підсумками минулого року.

Після огляду учасники засідання перейшли до пленарної частини заходу, під час якої обговорили завдання та очікування, які покладені на наукову діяльність університету.

Завідуючий кафедрою сільгоспмашин Олександр Караєв підкреслив, що наукова робота ВИШу безпосередньо впливає на якість освіти та кваліфікацію викладачів.

«Науковий процес безпосередньо забезпечує якість навчання. Викладачі, які ведуть наукову діяльність, значно підвищують свій професійний рівень. Коли вони приходять до студентів проводити лекції, лабораторні роботи, то демонструють якісно новий рівень викладання», — сказав Олександр Караєв.

По завершенні засідання проректор з наукової роботи Володимир Надикто зачитав прізвища викладачів, які за плідну роботу отримали подяки від ректора університету Володимира Кюрчева.