image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День науки відбувся  в МДПУ

15 травня у Мелітопольському державному педагогічному університеті ім. Б. Хмельницького пройшла конференція на тему «Науковий потенціал університету: стан та перспективи», присвячена Дню науки.

мгпу В заході взяли участь начальник Управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Базь, в.о заступника голови виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Олег Бандурин, голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко, заступник голови Мелітопольської районної державної адміністрації Дмитро Єрмоленко та представники ректорату і професорського складу університету.

Як зазначив ректор педуніверситету Валентин Молодиченко, у 2013 році навчальний заклад досяг значного прогресу в науково-дослідній роботі та в області інновацій.

мгпу2Колектив вишу зі святом також привітав начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи Запорізької облдержадміністрації Олександр Базь. Він підкреслив важливість проведення наукової роботи в стінах університету.

«Те, що ви займаєтеся науковою роботою, додає вашому навчальному закладу знаковості, популяризації серед суспільства та в наукових колах», — підкреслив Олександр Базь. Голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко приєднався до вітань зі святом науки, а також торкнувся теми доповіді завідуючої  лабораторії соціологічних досліджень Людмили Афанасьєвої стосовно інтеркультурністі нашого міста. Він зазначив, що це поняття не повинно обмежуватися територією лише нашого міста, тому що культура та гуманітарна сфера границь не мають.

Наприкінці заходу Юрій Єсипенко нагородив професорський склад МДПУ, який бере активну участь у науково-дослідній роботі, грамотами від Мелітопольської районної ради.