image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Запрошуємо на виставку

14:11 11.06.2014

5 червня міжнародна спільнота відзначала Всесвітній День навколишнього середовища. Спеціалісти Приазовського національного природного парку також приєдналися до відзначення цієї події.

запрошуэмСаме в День навколишнього середовища спеціалісти парку організували виставку у міській бібліотеці ім. М. Ю. Лермонтова.

Заступник начальника відділу рекреації і екологічної просвіти ПНПП Олексій Барабоха розповів, що захід присвячений досягненням парку в природоохоронній сфері. До речі, з появою в Запорізькому регіоні Приазовського ПНПП природно-заповідна територія збільшилася в два рази. За словами Олексія Барабохи, метою виставки, перш за все, є покращення екологічної культури мелітопольців та привернення уваги населення до проблем екології.

Бажаючі зможуть безпосередньо під час відвідування виставки передати свої пропозиції адміністрації парку щодо заходів екологічної спрямованості.

Захід триватиме два тижні, спеціалісти парку запрошують городян та гостей міста відвідати пізнавальний захід та планують восени провести більш масштабну екологічну просвітницьку акцію.