image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Туристичні здобутки «Таврії»

Навчальний рік добіг кінця. Для учнів Костянтинівської гімназії «Таврія» він був вдалим не тільки в навчанні, а й в участі в різних конкурсах. Найбільше школярам запам’яталися туристичні змагання. Туристи з гімназії «Таврія» стали переможцями  багатьох конкурсів.

туристичниКерівник туристичного гуртка БДЮТ при гімназії «Таврія»  Олександр Степанов розповів, що в обласному зльоті молодша команда туристів з гімназії стала абсолютним чемпіоном, здобувши перші місця у всіх конкурсних завдання, а старша та середня команди посіли другу сходинку змагань. Також молодша команда посіла перше місце у чемпіонаті Запорізької області з пішохідного туризму.

Наразі молодша команда отримала другий спортивний розряд, але туристи сподіваються, що надалі вони його підвищать.

За словами Олександра Степанова, до туризму охоче залучаються школярі різного віку та випускники навчального закладу.

Капітан туристичної команди Діана Литвин зазначає, що їй в туризмі подобається все, але найбільше — це нові знайомства, можливість бувати на свіжому повітрі та веселі і цікаві конкурси.

Керівник гуртка радіє перемогам своїх вихованців, але зазначає що результати могли б бути ще кращими. Для повноцінних тренувань катастрофічно не вистачає туристичного обладнання, гурток працює завдяки ентузіазму батьків та керівництва школи. Та, за словами Олександра Степанова, незважаючи на складнощі, гурток  продовжить свою роботу в наступному навчальному році.