image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В МДПУ пролунав останній дзвоник

DSCN2160 (Копировать1)27 червня в Мелітопольському Державному Педагогічному університеті ім. Б. Хмельницького пройшло свято останнього дзвоника, на якому випускники отримали дипломи про вищу освіту. Цього року із університету випустились 1 622 студенти, серед яких 143 отримали дипломи з відзнакою.

«Сьогодні, у перехідний період вашого життя, ви стаєте більш свідомими, самостійними та вирушаєте у вільне плавання. Я вважаю, що ті школи, які отримають вас у якості спеціалістів, лишаться задоволеними», — звернувся до студентів ректор МДПУ Валентин Молодиченко.

З напутнім словом до майбутніх вчителів виступив директор департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Микола Ярмощук. Він зазначив, що професія педагога є однією із найголовніших, тому що саме вчителі виховують майбутніх лікарів, інженерів, офіцерів та багатьох інших освічених членів нашого суспільства.

«З 1-ого вересня вас чекають школи. Мабуть, небагато хто з вас стане грошовитими олігархами, але всі ви будете олігархами духу. Тому що більш шанованої людини, ніж вчитель, немає у всьому світі», — додав він.

Також привітати студентів з одним із найголовніших днів у їх житті завітали голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко та заступник голови райдержадміністрації Олександр Баша. Вони зазначили, що серед студентів МДПУ багато представників району,  на яких вже чекають численні районні навчальні заклади.

Окрім цього, до урочистої лінійки була підготовлена яскрава програма з виконанням вокальних та танцювальних номерів. Участь у виступах брали як художні колективи міста, так і обдаровані представники університетської молоді. Цього дня серед випускників вирував спектр різноманітних емоцій — як радісних, так і сумних.

«Чесно кажучи, досі не віриться, що ми закінчили університет. Ці п’ять щасливих років пролетіли, як один день. Трішки сумно прощатися з рідним університетом та друзями», — поділилася думками випускниця МДПУ Ксенія Кадира.

На завершення заходу випускників та гостей благословив благочинний церков Мелітополя протоієрей Максим. Після цього у стінах ВИШу традиційно пролунав останній в цьому навчальному році дзвоник, який ознаменував початок нового етапу життя вже дипломованих спеціалістів.