image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Віхи розвитку Приазовського парку

IMG_9646 (Копировать1)7 липня в Україні відзначають день природо-заповідного фонду. З цього приводу кореспондент НД  завітав до Приазовського національного природного парку,  який розташовується в нашому районі, та поцікавився про нюанси роботи установи у її директора Олега Єлисєєва.

Основними завданнями працівників парку, штат якого налічує 82 людини, є збереження природних цінностей, дослідження навколишнього середовища, організація відпочинку та туризму, а також екологічне виховання молоді.

— За весь час роботи нашого парку  відділом охорони було складено більше 800 протоколів. В основному це випадки ловлі водно-живих ресурсів забороненими засобами. Також до їх числа відноситься незаконний вивіз піску, причалювання або заїзд на територію природо-заповідної зони та інші порушення закону, — розповів директор.

Наукове відділення парку також не сидить без діла та регулярно фіксує зміни, які відбуваються на території парку. За кожен рік створені літописи життя парку, найбільший з яких складається з 600 листів.

Нещодавно установою була втілена у життя програма з відновлення водних ресурсів Молочного лиману.

— Все почалось з того, що нашими науковцями була розроблена програма з відновлення водного сполучення між лиманом та Азовським морем, яка врешті-решт була реалізована. Зараз вода активно прибуває. Нещодавно наші співробітники робили відмітки і за три дні після відновлення промоїни вода прибула до берега на 4 метри, — зазначив Олег Єлисєєв.

На завершення Олег Єлисєєв зазначив, що Приазовський національний природний парк ще досить молодий, і попереду ще багато роботи з його розвитку. Також, користуючись   нагодою, він привітав всіх співробітників установи з професійним святом і побажав міцного здоров’я та успіхів у роботі.